90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители: 890
90+5′

Край на мача!

90+4′

Eмил Мартинов, който се появи в игра преди по-малко от десет минути, получи втори жълт картон и бе изгонен.

90′

Пет минути добавено време на срещата.

87′

Пореден жълт картон в срещата. Този път той е за влизлият преди малко в игра Емил Мартинов.

85′

Златомир Загорчич продължава с промените в състава на Славия. На терена са вече Емил Мартинов и Ертан Томбак, а играта напуснаха Велко Йеленкович и Мартин Георгиев.

85′
81′

Карл Фабиен продължава с активната си игра, след като се появи на терена. Той пое топката в наказателното и опита удар от от малък ъгъл, но шутът му не намери целта.

78′

Цветелин Чунчуков получи официално предупреждение от главния съдия Георги Давидов.

76′

Даниел Паули се появи в игра на мястото на Ренан Арияш.

75′

Жълт картон и за Матей Шимич.

74′

Удар на резервата Карл Фабиен от дистанция, топката премина над напречната греда.

73′

Джунейт Али смени Диого Рапосо.

66′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА БОЖИДАР КАЦАРОВ!

Капитанът на домакините и автор на единствения до момента гол в мача, Божидар Кацаров, извърши грубо нарушение срещу нападателя на Славия Цветелин Чунчуков и главният съдия Георги Давидов не се поколеба да го изгони от игра.

63′

Кристиян Стоянов получи официално предупреждение.

60′

Двойна смяна в отбора на гостите. Тони Тасев и Владимир Николов бяха заменени от Цветелин Чунчуков и Карл Фабиен.

60′
45′

Начало на второто полувреме!

45′

Смяна в състава на Крумовград на почивката. Патрик Луан напусна игра, а вместо него на терена се появи Октай Юсеин.

45+2′

Край на първата част на мача!

45′

ПРОПУСК НА СЛАВИЯ!

Иван Минчев отправи опасен удар, Янко Георгиев не се намеси по най-добрия начин и топката попадна в краката на Тони Тасев, който от непосредствиена близост  стреля високо над напречната греда.

41′

Греда!

"Белите" бяха много близо до това да възстановят равенството в края на първото полувреме. Иван Минчев центрира от корнер на близката греда, където Виктор Генев скочи най-високо и стреля с глава, но срещна десния страничен стълб на вратата пазена от Янко Георгиев.

33′

Наско Милев свали с глава към Диого Рапосо, който преодоля футболист на Славия и стреля, но Светослав Вуцов парира неговия шут.

Снимка 675348

Източник: startphoto.bg

23′

ПРОПУСК!

По-добрата на символичните домакини от началото на мача продължава и възпитаниците на Атанас Рибарски бяха много близо до отбелязване на второ попадение. Патрик Луан отклони опасно центриране на Серкан Юсеин, но Матей Шимич, на далечната греда, но не успя да отправи удар.

22′

Първи жълт картон в мача. Получи го защитникът на Славия Велко Йеленкович.

15′

Удар на Наско Милев от дистанция, Светослав Вуцов улови без проблеми.

11′

ПЪРВИЯТ ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ В ЕЛИТА НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ ЗА СЕЗОН 2024/2025 Е ФАКТ! НЕГОВ АВТОР Е БОЖИДАР КАЦАРОВ!

Играчите на Крумовград изпълниха заучено ъглов удар. Момчил Цветанов центрира балонно в наказателното поле на "белите", където Матей Шимич свали с глава към Божидар Кацаров и капитанът, без забавяне, с мощен шут изпрати топката в мрежата на пазената от Светослав Вуцов врата.

Снимка 675347

5′

Гостите организираха добра атака, топката стигна до Галин Иванов, но неговият удар бе блокиран от Божидар Кацаров.

1′

Двубоят на спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" започна!

77 Октай Юсеин 18 Кристиян Балов

Крумовград приема Славия в мач от 1-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 21:15 часа на базата "Никола Щерев-Старика" в Коматево.

Крумовград беше приятната изненада на миналия сезон, когато абсолютният новак в елита се класира в първата шестица. Сега обаче в отбора настъпиха сериозни промени. Треньорът Станислав Генчев пое Левски и беше заменен от Атанас Рибарски. Към "Герена" пое и голмайсторът на тима и първенството Алекс Колев.

Черно море - ФК ЦСКА 1948 0:0 (Развой на срещата по минути)

"Моряците" имаха по-чистите голови положения

Днешните домакини се разделиха още с Клайдер Машедо, Жак Пехливанов, Калоян Пехливанов, Китан Василев, Юго Озее, а Димитър Тонев се завърна в Ботев Пловдив. Новите в отбора са Станислав Работов, Ерол Дост, Наско Милев, Даниел де Паули, Рафаел Фуртадо, Лазар Марин и Стефан Попов.

В състава на Славия големи промени не настъпиха до момента. "Белите" дадоха под наем един от най-добрите си футболисти - Исаак Соле на Гьозтепе. Тръгнаха си още Крис Добрев, Ерол Дост, Георги Търтов и Ивайло Марков. В отбора се завърна Цветелин Чунчуков, а освен него беше привлечен и Карл Фабиен.