90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители:
90+4′

Край на срещата!

90′

Четири минути продължение на срещата.

86′

Ален Корошец замени Самюел Акере.

85′

Жълт картон и за Ехидже Укаки.

77′

Ивелин Попов е сменен от Парера.

70′

Велев опита удар от дистанция, но Бернат отрази.

66′

Укаки смени Кристиан Нвачукву.

66′

Секулич е заменен от Алекса Мараш.

65′

НОВО СПАСЯВАНЕ НА ГЕОРГИЕВ!

Вячеслав Велев допусна груба грешка при опита си да върне топката на вратаря Георгиев, Секулич пресече подаването и остана сам срещу стража на домакините, който, обаче, успя да спаси неговия удар.

63′

ГРЕДА!

Кристиан Нвачукву проби добре отляво и отправи удар от малък ъгъл, топката срещна страничния стълб на пазената от Янко Георгиев врата и излезе в аут.

57′

Атанас Рибарски предприе тройна смяна в състава на Крумовград. Даниел Оливейра, Рафаел Фуртадо и Джунейт Али се появиха в игра на местата на Диего Рапосо, Наско Милев и Момчил Цветанов.

57′
57′
52′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! ДЖЕЙМС ЕТО’О!

Отлично начало на второто полувреме за "канарчетата". Капитанът Ивелин Попов намери Джеймс Ето'о. Камерунецът си нагласи топката и с мощен удар от над 20 метра изпрати топката неспасяемо в пазената от Янко Георгиев врата.

47′

Жълт картон за Лазар Марин.

45′

Начало на второто полувреме.

45+4′

Край на първата част.

45+2′

Серкан Юсеин получи официално предупреждение.

45′

Три минути добавено време.

44′

Първи жълт картон в срещата, получи го Антоан Конте.

41′

Болоянис и Карабельов действаха несъсредоточено в наказателното поле на Ботев и топката стигна до Диего Рапосо, който без забавяне стреля, но Бернат изби неговия удар.

25′

Малко след като първото полувреме на мача бе преполовено се получи много неприятен сбълъск между Лукас Сантана и Антоан Конте в наказателното поле на "сините". По-сериозните проблеми бяха за Сантана, като се наложи той да бъде заменен принудително от Лазар Марин.

20′

Още една добра изява на Янко Георгиев, като след центриране на Болоянис се получи рикошет в  тялото на футболист на Крумовград, което затрудни Георгиев, но все пак той успя да изчисти в ъглов удар.

Снимка 677557

13′

Първа възможност и за Крумовгред, но ударът на Лукас Сантана е спасен от Ханс Кристиан Бернат.

9′

СПАСЯВАНЕ НА ЯНКО ГЕОРГИЕВ!

Капитанът Ивелин Попов и Константинос Балоянис разиграха след изпълнение на ъглов удар, гръкът центриране в наказателното поле, където Антоан Конте стереля  с глава, но Янко Геогриев направи великолепно спасяване.

6′

Николай Минков проби отдясно и влезе в наказателното поле на символичните домакини и центрира към Мартин Секулич, чийто удар бе блокиран от Матей Шимич.

1′

Двубоят на спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Кометево започна.

2 Джунейт Али

Крумовград приема Ботев (Пловдив) в мач от третия кръг на Първа лига. Срещата стартира в 21:15 часа.

"Канарчетата" започнаха силно сезона като елиминираха Марибор в Европа и записаха успех като гост над Ботев (Враца) с 3:1.

След това обаче те допуснаха домакинско равенство срещу градския съперник Локомотив, което дойде с гол на "смърфовете" в заключителните секунди на срещата. През седмицата пък бяха елиминирани от ПАО на реванша в Пловдив с 0:4.

Днес наставникът на Ботев Душан Керкез има за задача да изведе своите момчета до успех при символичното гостуване на Крумовград и по този начин да повдигне техния дух преди сблъсъците с Жрински (Мостар) в третия предварителен кръг на Лига на конференциите.

Крумовградчани, които домакинстват на базата на Ботев в Коматево също ще търсят успех. През миналия шампионат тимът би на два пъти с по 2:1 "канарчетата".

Сега обаче има промени в клуба и основната е свързана с треньорския щаб, където Атанас Рибарски замени отишлия в Левски Станислав Генчев. Заедно с него към "Герена" потегли и националът на България Александър Колев.

В лагера на пловдивчани пък има и една лоша новина и тя е свързана с тежката травма на Антъни Уджа.

Централният нападател скъса връзки в мача срещу Панатинайкос и ще е аут от терените за минимум шест месеца.