90+6′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители: 280
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

Крумовград - Берое 0:1 в мач от Първа лига

Берое с трета поредна победа като гост! Кошмара наказа и Крумовград

Ето как се разви двубоят

75′

Четвърт час преди края Джунейт Али си спря топката вляво по нападението на Крумовград и я прати в наказателното на Берое. Защитата на гостите не действа умело и кълбото някак се озова у Патрик Луан, чийто удар с обръщане не затрудни Мота.

61′

ГОООЛ! ГОДОЙ! 0:1! Гостите дочакаха своя момент и откриха резултата в 61-та минута. Пинеда центрира в наказателното поле, където Белоти свали с глава към Годой, а Кошмара не се нуждаеше от по-добра позиция и прониза вратата на Берое.

57′

ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! В 57-ата минута Даниел Оливейра центрира прекрасно към Патрик Луан, който се отскубна от бранител на Берое в наказателното поле на гостите и отправи удар с глава с гръб към вратата. Стражът на беройци - Артур Мота, направи зрелищно спасяване с една ръка.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

33′

Даниел Оливейра нанесе опасен удар от дистанция, но покрай гредата.

14′

ГРЕДА ЗА ДОМАКИНИТЕ! Четвърт час след началото на мача и Крумовград пропусна златен шанс. Божидар Кацаров стреля с глава, а вратарят Артур Мота със сетни усилия успя да преносчи кълбото в страничната греда.

2′

Гостите имаха отлична възможност да открият резултата след само 15 секунди игра. Хуан Пинеда проби отдясно и подаде към Леандро Годой. Първият му удар беше блокиран от Божидар Кацаров, но при втория не демонстрира точност от изгодна позиция и кълбото излезе в аут.

1′

24 Лазар Марин

Отборите на Крумовград и Берое изилизат един срещу друг в мач от 5-ия кръг на Първа Лига. Двубоят е от 21:15 часа на спартен комплекс "Никола Щерев- Старика" в Коматево.

Двата тима ще търсят път обратно към точките, след като и двата тима записаха поражения в изминалия кръг.

В изминалите дни Крумовград се подсили със защитника Сертан Ватансевер. 20-годишният играч може да играе еднакво добре както като краен бранител, така и като централен защитник.

Тимът не вкара гол в последните си три мача. Според статистиката Крумовград никога не е оставал без отбелязано попадение в 4 поредни кръга, откакто е част от елитния футбол.

Въпреки загубата в изминалия мач, наставникът Хосе Луис Ачиари остана доволен от видяното, независимо от поражението.

Инетересна подробност е, че Берое ще запише 40 пореден мач без отбелязан гол от българин, ако такъв не падне такъв тази вечер в срещата от 5-ия кръг на шампионата. За сметка на това, обнадеждаващото е, че заралии имат 100-процентов актив като гост от началото през сезона. И трите гола на тима бяха вкарани далеч от Аязмото.