90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр, Пловдив Зрители: 550
90+3′

Край на мача!

90′

Три минути продължение на срещата.

83′

ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! ЕРИК МАРКУС!

"Орлите" направиха резултата класически няколко минути преди изтичането на редовното време. Ерик Маркус, който прави своя дебют с фланелката на Лудогорец в официален мач, получи топката на левия фланг, напредна, създаде си пространството за удар и с прецизно изпълнение изпрати топката за трети път във вратата пазена от Янко Георгиев.

80′

Ерол Дост смени Матей Шимич.

74′

Още промени в състава на Лудогорец. Авторът на два гола Руан Крус е сменен от Пьотровски, а новото попълнение Ерик Маркус зомени Рик Джонатан.

74′
74′

Момчил Цветанов замени Матеус Соуса.

74′

Вячеслав Велев се появи в игра на мястото на Александър Георгиев.

73′

Джунейт Али получи официално предупреждение от главния съдия Мартин Великов.

67′

Жълт картон за Божидар Кацаров.

66′

Куртулуш и Тисера са сменени от Вердон и Дуа.

66′
59′
Снимка 682562

Източник: startphoto.bg

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! ОТНОВО РУАН КРУС Е ТОЧЕН!

Бразилският нападател на "орлите" получи подаване в наказателното на домакините и отправи удар, а след рикошет в тялото на Матей Шимич топката прехвърли стража на домакините Янко Георгиев и се озова в мрежата.

57′

Кайо Видал финтира защитник в син екип, навлезе в наказателното поле и стреля, но право в ръцете на Янко Георгиев.

55′

Първа смяна в състава на Крумовград. Рафаел Фуртадо влезе в игра на мястото на Наско Милев.

45′

Второто полувреме започна!

45+1′

Край на първата част!

Снимка 682555

45′

Една минута добавено време.

33′

Сон направи ефектен пробив, като елиминира двама футболисти на домакините и нахлу в наказателното поле, но ударът му не намери целта.

24′

Първи жълт картон в мача. Получи го играчът на гостите Ивайло Чочев.

23′

СПАСЯВАНИЯ НА ЯНКО ГЕОРГИЕВ!

Разградчани бяха много близо до това да отбележат втори гол, с което до голяма степен да решат изхода на мача. Рик Джонатан изведе Кайо Видал в наказателното на домакините, той стреля в близкия ъгъл, но Янко Георгиев спаси, малко по-късно вратарят отново се намеси, за да отрази и добавката на Матиас Тисера. Така стражът на Крумовград до известна степен се реабилитира за неубедителната си изява при попадението на Руан Крус в началото на мача.

9′
Снимка 682557

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! РУАН КРУС ИЗВЕДЕ ШАМПИОНИТЕ НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА!

Логичното се случи и гостите поведоха след по-малко от десет минути игра. Руан Крус отправи удар извън наказателното поле, Янко Георгиев не се намеси по най-добрия възможен начин и топката се озова в мрежата.

8′

Шут на Серкан Юсеин извън наказателното поле, Серджио Падт спаси безпроблемно.

6′

Греда!

Първият шанс за отбелязване на гол бе в актива на Лудогорец. Матиас Тисера осъществи комбинация с Руан Крус и отправи удар, Янко Георгиев отби топката, която срещна напречната греда преди да излезе.

1′

Начало на мача на Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Коматево!

4 Лукас Сантана 90 Спас Делев

Крумовград приема Лудогорец в последния мач от неделната програма на 12-ия кръг на еfbet Лига. Двубоят е днес от 21:30 часа на спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в пловдивския квартал "Коматево".

Домакините изпитват сериозни трудности през този сезон, като преди паузата в първенството постигнаха втората си победа от началото на кампанията - 2:0 над Септември София. Тимът на Атанас Рибарски има и пет загуби, като е вкарал едва три гола до момента.

Лудогорец с важно напомняне за феновете си

Относно мачовете от Лига Европа

В същото време "орлите" допуснаха грешна стъпка, завършвайки 0:0 у дома срещу Черно море. Разградчани са един от двата отбора, заедно с ФК ЦСКА 1948, които все още нямат загуба в шампионата. Тимът събра 13 точки до този момент, като има и два мача по-малко от повечето отбори.

Крумовград беше един от най-неудобните отбори за Лудогорец през миналия сезон, който беше дебютен в елита на днешните домакини. Двата отбора изиграха три мача помежду си. В първия крумовградчани се наложиха с 3:1. След това "орлите" постигнаха труден успех с 1:0, а третата среща завърши 3:3.

Добрата новина за треньора на Лудогорец Захари Сираков е, че ще може да разчита на последното ново попълнение Ерик Маркус. Аут за мача е Агибу Камара, който е наказан.