90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

Чавдар Ивайлов получи жълт картон.

90+2′

Атанас Кабов опита удар с глава, който мина встрани от целта.

85′

Атанасов замени Генов

79′

ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Димитър Костадинов получи дълго подаване по левия фланг, топката премина през Каса и се озова в Кабов, който със силен удар безкомромисно стреля за 1:1!

76′

Колев отстъпи мястото си на Реди Каса.

68′

Доста борба в последните минути, но без чисти голови положения.

Снимка 581956

67′

Венцислав Христов бе заменен от Мирослав Маринов

63′

Жълт картон за Венци Христов.

58′

Венци Христов центрира към Гаврилов, който имаше чудесен шанс да удвои, но не успя да отправи хубав удар и се размина с това да накаже бившия си отбор.

52′

Пешов спря атака на гостите и получи жълт картон.

46′

ГОООО ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! Да Слва проби отлично отдясно, излъга защитата на домакините и направи успоредно центриране към Кавдански, който с глава разстреля мрежата на Шейтанов за 0:1!

46′

Мартин Стоянов бе заменен от Айкут Рамадан

46′

Мирза Делимеджач бе заменен от Александър Тодоров

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Симеон Александров получи добро подаване, овладя и стреля към далечния ъгъл, но доста неточно.

35′

Националният селекционер Младен Кръстаич гледа на живо мача в компанията на Иван Иванов, който влиза в щаба му.

Снимка 581949

27′

Даниел Генов пробва изстрел, но право в обсега на Шейтанов.

20′

Шанс за домакините! Костадинов открадна топка в наказателното поле, преодоля Кавдански, но след това Браян Мендоса се намеси, за да не му позволи да отправи силен изстрел и Костов улови топката.

15′

Рановстойна игра в последните минути. Владеене на топката: Септември: 50%, Ботев Враца: 50%.

9′

Атанас Кабов отправи първия точен изстрел в мача след като тества реклексите на Костов, но вратарят се справ и изби удара му.

Снимка 581947

6′

Жан-Пиер Дa Силва се устреми напред с топката и стреля, но встрани от вратата.

1′

19 Реди Каса 20 Меси Биатумусока

Отборите на Септември (София) и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг в среща от третия кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 18:15.

Домакините, които са и новаци в шампионата, започнаха сезона със загуба 0:3 от Лудогорец, но след това надиграха с 3:1 Хебър (Пазарджик).

Съставът от Враца пък стартира със загуба с 1:2 навън срещу Берое, но след това Ботев победи съименника си от Пловдив с 3:2.

Последно двата тима се срещнаха на баража за оставане/влизане в efbet Лига през сезон 2020/21. Тогава Ботев спечели с 1:0 срещу Септември.