90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

90+1′

Двубоят е подновен от 88-ата минута.

90′

Двадесет минути след случилото се стана ясно, че мачът ще се доиграе, но все още самото доиграване не е стартирало!

89′

Стоян Орманджиев направи два опита да отиде и да разговоря със запалянковците на ЦСКА. Ситуацията малко се успокои, но все още играта не е подновена.

87′

Извънредна ситуация! Фенове нахлуха на терена! В момента футбол не се играе, а полицаите се опитват да потушат разгневилите се привърженици, които прекратиха двубоя.

75′

Стражът на ЦСКА се справи страхотно, успявайки да отрази опасен шут от страна на гостите. След него настана сериозен хаос в наказателното поле, но все пак до гол не се стигна. Страничният съдия показа, че е имало и засада.

66′

Първата по-опасна реакция на домакините след инкасираното попадение дойде в 66-ата минута. Тогава Улаус Скаршем отправи изстрел, който премина над вратата.

53′

ГООООООООЛЛЛЛ!! Педриньо се разписва и резултатът става 0:2! Юга фаулира Педриньо, който застана зад топката, за да изпълни пряк свободен удар. Така той успя да изпрати топката неспасяемо във вратата на Евтимов.

45′

Начало на втората част!

45+3′

Край на първото полувреме!

45+2′

В заключителните минута на частта, ФК ЦСКА 1948 за малко да се разпише за втори път! Педриньо успя да преодолее Вион и Юга и навлезе в наказателното поле, след което отправи изстрел, който срещна десния страничен стълб.

41′

Две добри атаки на ФК ЦСКА 1948. Първо, в 39-ата минута Радослав Кирилов стреля, но вратарят на ЦСКА внимаваше. Малко по-късно, в 41-ата минута, Талис пък стреля от границата на наказателното поле, но Евтимов изби в корнер.

37′

Реян Даскалов влезе изключително грубо в гръб на Амос Юга, но реферът Драгомир Драганов го пожали и не му показа поне жълт картон.

32′

Отменен гол на ЦСКА! Домакините изравниха чрез Християн Петров, но намесата на ВАР показа, че той е бил в засада и така попадението е отменено!

30′

ГОООООЛ!! Неделко Пишчевич открива! Талис получи кълбото отляво и успя да овладее, а след това центрира в наказателното поле. Санянг изпусна Пишчевич, който от близко разстояние откри резултата.

17′

Хайнц се опита да изненада стража на гостите и пробва удар под ъгъл, но неточно и то премина над напречната греда.

9′

Тибо Вион изпълни статично положение и успя да намери Линдсет, който върна топката на голлинията, но пък тогава Пишчевич успя да изчисти.

2′

Вихрено начало на двубоя! ЦСКА имаше възможност да открие резултата още преди да са изминали 120 секунди от мача. Джонатан Линдсет намери Сейни Санянг, който стреля отдалеч, но вратарят на ФК ЦСКА 1948 Петър Маринов успя да избие в корнер. След това последва удар с глава на Линдсет. Обаче топката прелетя над вратата.

1′

16. Георги Чорбаджийски 99. Марио Топузов

Отборите на ЦСКА и ФК ЦСКА 1948 се изправят един срещу друг в бараж за попадане в турнира Лига на конференциите през следващия сезон. Последният сблъсък за настоящата кампания ще стартира в 20:00 часа, а арена на спортното събитие ще бъде временният дом на "армейците" - стадион "Васил Левски".

Едва ли в лагера им са очаквали, че сезонът им ще се развие по толкова негативен за тях начин. В началото на кампанията всичко бе повече от оптимистично, като нагласите на всички в клуба бяха, че е крайно време да бъде спряна доминацията на Лудогорец. Три треньорски рокади по-късно и пореден нулев сезон, ЦСКА ще трябва да направи всичко по силите си, за да се добере поне до евротурнирите.

Ето кои играчи на ЦСКА са аут за баража срещу ФК ЦСКА 1948

Ето подробности

Стамен Белчев спази намерението си и даде почивка на повечето и основни футболисти в мача срещу Локомотив (Пд), който бе загубен с 0:1. Тибо Вион, Марселино Кареасо, Браян Кордоба и Тобиас Хайнц, бяха застрашени от наказание при следващ картон. Почивка получиха Линдсет и Фаетон.

Баража със сигурност пропускат наказаните Каранга и Брадли Де Нойер. Густаво Бусато изтърпява санкцията си за червения картон срещу Черно море и отново под рамката ще застане Димитър Евтимов. От няколко дни с ЦСКА пък тренира контузеният до съвсем скоро Юрген Матей.

ФК ЦСКА 1948 не оправда напълно очакванията през този сезон. "Червените" останаха извън Топ 6 на редовната кампания и също направиха три рокади на своя треньорски пост. Съставът от Бистрица отново смени клубната си политика и пак погледна към младите български играчи, благодарение на което се добра до така ключовото седмо място в плейофите. То беше гарантирано буквално в последния кръг, когато надигран с 2:0 бе съставът на Славия.

ЦСКА се намира в катастрофална серия през плейофите, като спечели единствено мача си с Левски. В останалите четири срещи "армейците" инкасираха равенство и три загуби. ФК ЦСКА 1948 пък е в серия от две поредни победи и със сигурност ще си набави необходимото самочувствие. През този сезон ЦСКА победи на два пъти своя опонент - 2:0 и 2:1.

Валентин Илиев отговори на Белчев: На терена ще видим кой с кого ще се съобразява

Наставникът на ФК ЦСКА 1948 с коментар за мача срещу ЦСКА

Главен съдия на срещата е Драгомир Драганов, с помощници Иво Колев и Христо Хаджийски. С ВАР ще се ангажират Никола Попов и Георги Тодоров. Делегат на БФС е Христо Ботев, а работата на реферите зорко ще следи Валентин Добрев.