Край на срещата.

90+2′

Кубрат Йонашчъ влезе в игра вместо Виктор Очаи.

90+1′

"Жълто-зелените" бяха много близо до отбелязване на гол в добавеното време на мача, като ударът на Здравко Серефимов попадна в мрежата на пазената от Димитър Шейтано врата, но от външната страна.

90+1′

Жълт картон и за Димитър Шейтанов за забавяне на играта.

90′

Три минути добавено време.

87′

Влезлият като резерва Николай Дросев получи официално предупреждение заради това, че спря с нарушение бърза контраатака на Добруджа.

86′

Силен удар от дистанция на Виктор Очаи, получи се лек рикошет в тялото на играч на Добруджа и топката премина на сантиметри от вратата пазена от Георги Аргилашки.

84′

Пореден жълт картон в мача, този път той е за Митко Митков от отбора на Септември, за грубо нарушение срещу Раел Лолала.

79′

Още едно спасяване на Георги Аргилашки, този път след удар на Жан Пиер Да Силва.

71′

Двойна сменя в отбора на Септември, Николай Дросев замени Борислав Маринов, а капитанът Йордан Йорданов отстъпи мястото си на терена на Йоан Гаврилов.

71′
71′

След поредния ъглов удар в полза на Добруджа се получи суматоха пред вратата на Септември, но ударите на Ивайло Климентов и Андрион Димитров бяха блокирани от играчи на гостите.

63′

Добричлии организираха бърза контраатака, но ударът на Андриан Димитров не затрудни Димитър Шейтанов.

60′

Още един играч на домакините - Ивайло Климентов получи официално предупреждение.

54′

След центиране от корнер, топката бе изпратена към горния си ляв ъгъл на пазената от Димитър Шейтанов врата. Стражът на Септември успя да избие в нов ъглов удар, след което падна върху мрежата на вратата, което доведе и до нейното скъсване. Все пак проблемът бе отстранен бързо, а играта - подновена.

52′

Домакините бързо отговориха, като влезлият в началото на второто полувреме Ангел Ангелов беше намерен с дълъг пас, той мина покрай излезлия напред Шейтанов, но след това не успя да нанесе завършващ удар от трудна позиция.

51′

Малко след подновяването на играта Ивайло Михайлов бе изведен сам срещу Георги Аргилашки, но вратарят на Добруджа се намеси по най-добрия начин и успя да избие топката от краката на играча на гостите.

50′

Първа смяна в мача. Тя е в състава на домакините, Ангел Ангелов влезе в игра на мястото на Калин Георгиев.

50′

Митко Митков замени Захари Атанасов в сътава от София.

45′

Начало на втората част!

45+1′

Първото полувреме на мача в к.к. Албена завърши.

45′

Една минута добавено време.

43′

Най-чистото положение от началото на мача! След центриране от ъглов удар, Преслав Йорданов отклони към оставения непокрит Здравко Серафимов, той насочи топката към вратата на Септември, но Димитър Шейтанов с великолепен рефлекс успя да избие.

30′

Димитър Пиргов също получи жълт картон за фаул срещу играч на Септември.

26′

Жълт картон и за Захари Атанасов.

19′

Здравко Серафимов получи официално предупреждение от съдията Валентин Железов за нарушение срещу Жан-Пиер Да Силва.

18′

Още една добра атака на софиянци. Мартин Стоянов намери Ивайло Михайлов в пеналта на Добруджа, нападателят опита трудно изпълнение, което, обаче, не затрудни Аргилашки.

13′

Жълт картон за капитана на Септември Йордан Йорданов.

8′

Софиянци имаха сериозни претенции за дузпа. Ивайло Михайлов бе задържан от защитник на Добруджа в наказателното поле, но съдията Валентин Железов остави играта да продължи.

8′

Жълт картон за Калин Георгиев от отбора на Добруджа.

4′

Първа опасна атака на гостите от София. Жан Пиер да Силва проби отдясно и центрира в наказателното поле към Ивайло Михайлов, но защитникът на Добруджа Здравко Серафимов се намеси решително и предотврати по-големи неприятности за вратаря Георги Аргилашки.

1′