Пирин Гоце Делчев и Пирин Разлог направиха 2:2 в контролна среща играна днес. Това е втора контрола това лято за неврокопчани. В четвъртък момчетата на Йордан Боздански завършиха 1:1 с новака в "А" група "Хасково", информира "Е-79".

В  спарингa двата отбора си поделиха по едно полувреме, като неврокопчани успяха да заличат два гола пасив, за да стигнат до равенството.

Мачът започна с устрем на "Пирин" Разлог, който даде резултат в 9-та минута. Наков получи хубав пас в наказателното поле и отбеляза за 0:1. Към средата на полувремето неврокопчани изравниха играта, но секунди преди съдията да даде край на тази първа част, удар на Демирев от около 20 метра завари вратаря на неврокопчани Янев неподготвен и "Пирин" Разлог удвоиха преднината си.

Вторите 45 минути бяха за футболистите на "Пирин" Гоце Делчев. Кирев намали в 61-та минута с удар от около 25 метра за 1:2, а 6 минути по-късно Тафров с глава отбеляза изравнителното попадение.

До края на срещата пропуски пред вратата на "Пирин" Разлог направиха Алим, Беков и Лапантов, но до нов гол не се стигна.