Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:

Eдгар Пашеко е заменен от Александър Василев, а Мазир Сула напуска, за да влезе Мартин Милушев.

85′

Жълт картон за Исмаил Иса.

73′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Намесата на вратаря Даниел Наумов очевидно се оказа решава, тъй като в следващата атака съотборниците му възстановиха паритета. При центриране на Георги Русев от фаул появилият се в игра Видар Кяртенсон умело се вклини, отигравайки елегантно топката с глава за 1:1.

71′

Шанс за Черно море! Мазир Сула получи подаване на границата на наказателното поле, нагласи си топката на удобния десен крак, за да нанесе корав изстрел, париран по отличен начин от стража Даниел Наумов.

71′

Видар Кяртенсон заменя Руни Уанкелай.

67′

Исмаил Иса влиза вместо Атанас Илиев.

67′

Алекс Фернандес е заменен от Даниел Димов.

62′

Педро Енрике отстъпва мястото си на Бирсент Карагерен.

61′

Емил Ценов е заменен от Радослав Кирилов

50′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 47%, Черно Море: 53%

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Въпреки анемичното темпо в двубоя, "моряците" съумяха в края на полувремето да открият резултата. Мазир Сула бе изведен на стрелкова позиция, след което отправи удар, който първоначало Дани Наумов успя да спаси, но топката се върна в Атанас Илиев, а нападателят от непосредствена близост се разписа с лекота за 1:0.

40′

Жълт картон за Алекс Фернандес.

34′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 44%, Черно Море: 56%

24′
Снимка 634944

Източник: startphoto.bg

15′

Гостите от Варна са малко по-активни в офанзивен план, но понастоящем не могат да създадат опасно положение пред вратата на българския национал Даниел Наумов.

5′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 64%, Черно Море: 36%

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

29. Даниел Наумов (в) 25. Иван Дюлгеров (в)
17. Никола Илиев 4. Росен Стефанов

Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Черно море се изправят днес от 17,30 часа в двубой от 10-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Бистрица ще бъде ръководен от рефера Ивайло Стоянов.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Домакините загубиха в предишния кръг с 0:2 като гости на ЦСКА, като показаха слаба игра. Днес воденият от треньора Николай Панайотов отбор ще търси не само връщане на победния път, но и познатото си лице на терена.

От своя страна Черно море прави много силен сезон.

Треньорът на ФК ЦСКА 1948: Заложете на единица утре

Николай Панайтов сигурен в успеха на "червените"

"Моряците" са непобедени от началото на сезона. Вече девет мача момчетата на Илиан Илиев не познават вкуса на неуспеха, но въпреки това не са първи в класирането. Към момента варненци са само на две точки зад Локомотив (Пловдив), който също няма загуба.

Черно море не знае какво е загуба на стадиона в Бистрица

Максимална концентрация в лагера на "моряците"

В последния кръг "моряците" победиха Берое с 2:0 у дома, а преди това се наложиха над Ботев (Враца) като гости с 1:0. Днес Черно море излиза за нов успех и ще се надява на грешна стъпка от Локо (Пд), за да окупира първото място.