Центрирането на Педриньо успешно намира главата на Лазар Марин. Ударът на играча обаче се оказа неточен.

Сидклей е заменен от Ангел Лясков.

63′

Светослав Диков е заменен от Александър Колев.

57′

Гол! Не! Какво меле в наказателното поле! Топката на няколко пъти бе шутирана към вратата. В крайна сметка след сериозна доза късмет, Фернандес стреля, кълбото рикошира в крака на Елитон и влезе във вратата. Остават съмнения за засада на Исмаил Иса. Валентин Железов изгледа ситуацията и отмени попадението, и то не заради това. Оказа се, че Сула е извършил нарушение в хода на атаката.

56′

Панайотов проби отдясно и пусна по земя в наказателното поле. Умарбаев не успя да изчисти, а Даниел Димов да нанесе хубав удар. Топката се озова в Иса, който опита удар от въздуха, но Наумов спаси.

47′

Едгар Пачеко се възползва от грешка на Лазар Марин. Ударът на футболиста обаче не беше толкова добър и Даниел Наумов спаси безпроблемно.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

37′

Гол! Не! Исмаил Иса попречи на Дание Наумов да избие центриране от корнер. Топката се озова в Живко Атанасов, който я прати във вратата. Съдията Валентин Железов обаче отмени гола заради нарушение в атака.

34′

Играта доста се накъса, заради честите нарушения в средата на терена.

Снимка 616334

Източник: startphoto.bg

30′

Виктор Попов успешно пресича опасно центриране, насочено към наказателното поле.

25′

Едгар Пачеко пробва късемта си с изстрел от далечно разстояние. Топката минава на около метър-два от лявата греда.

17′

Октавио! Педриньо центрира от корнер. В наказателното поле Октавио засече с глава, но Иван Дюлгеров успя да изчисти с крак.

10′

Панайотов! След продължителна атака на "моряците", топката стигна до халфа, който стреля от воле, но прати кълбото над вратата.

Снимка 616332

8′

Георги Русев стреля с глава, но Иван Дюлгеров успява да се намеси с вещина.

4′

Васил Панайотов успешно пресича центриране, насочено към наказателното поле.

1′

39. Николай Златев 45. Преслав Антонов

Отборите на Черно море и ФК ЦСКА 1948 излизат в мач от 28-ия кръг на efbet Лига днес на "Тича" от 17:45 часа. Мачът беше поверен на Валентин Железов.

Сула се завръща в групата на Черно море за ФК ЦСКА 1948

Двубоят е утре от 17,45 часа

И двата тима се борят за участие в евротурнирите. Варненци вървят четвърти с 48 точки, докато съперникът им е трети с 57. И двата отбора са в добра форма, като са в серия от четири поредни победи и ще се опитат да продължат тази линия.

Феновете на Черно море блокираха "Тича", разградчани напуснаха стадиона под мощни освирквания

Агитката на Черно море се струпа пред входа на стадион "Тича"

Домакините ще бъдат без наказания Стефан Велев, който получи червен картон в двубоя с Лудогорец. Гостите пък имат проблеми с топреализатора си Ивайло Чочев, Райън Бидунга, Евгений Сердюк и Джонатан Перейра, а Симеон Петров е наказан.

Ключови футболисти за ФК ЦСКА 1948 се завръщат в игра

Възстановяват се по-бързо от очакваното

Мачът между Черно море и ФК ЦСКА 1948 през есента в Бистрица завърши без голове - 0:0.