Кямил влиза вместо Иван Стоянов.

87′

Центриране в наказателното поле на Етър, където Кузма играе изключително неточно с глава.

83′

Румен Руменов открадна топката от Илиас Хасани и навлезе в наказателното поле, където алжирецът го събори. Съдията Никола Попов даде сигнал играта да продължи.

80′

Удар по диагонала на Зехиров - неточен.

79′

Иван Петков влиза на мястото на Бадара.

74′

Бадара подаде към Руменов в наказателното поле, но ударът на халфа рикошира в защитник и излезе в аут.

69′

Ерик Почански влиза на мястото на Иван Вълчанов.

63′

Огнянов влиза вместо Божилов.

61′

Марек Кузма прати топката във вратата на Етър, но преди това бе отсъдена засада на словака.

56′

Удар от дистанция на Сърмов в аут.

56′

Кузма влиза на мястото на Чунчуков.

54′

Добра възможност за Етър. Румен Руменов получи топката на скорост и навлезе в наказателното поле, но Александър Александров се намеси и изби в корнер.

51′

Подаване за Бадара в наказателното поле, Боровик излезе и притесни нападателя, който се подхлъзна и загуби топката.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Добро центриране на Сукуп към Чунчуков, но нападателят не успя да овладее топката и Александров изчисти.

40′

Коварно центриране на Георги Илиев от фаул, Бадара посегна да играе топката и за малко не си вкара автогол.

38′

Неточен удар на Бадара след центриране от пряк свободен удар.

31′

Иван Стоянов получи хубав пас в наказателното поле, но не успя да отправи удар.

26′

Удар от дистанция на Цветков, встрани от вратата на Христо Иванов.

24′

Далечен удар на Апостолов, който минава над вратата на Боровик.

23′

Първи голям пропуск в мача! Божилов свали топката за Георги Илиев. Халфът опита с удар във въздуха да вкара гол, но не успя да уцели добре кълбото и Иванов улови.

19′

Етър организира добра атака, при която след удар на Иван Стоянов топката попадна в краката на Бадара, но сенегалецът се засуети и не успя да нанесе точен удар.

8′

Чунчуков не успя да засече добро центриране на Зехиров отдясно.

2′

Неточен удар на Орлин Старокин.

1′

8. Емил Янчев 17. Чавдар Ивайлов

Черно море приема Етър в мач от 10-ия кръг на Първа лига. Срещата е тази вечер от 20,00 часа на "Тича".

"Моряците" стартираха много добре сезон, но след последва срив и отборът записа четири поредни поражения във всички турнири. Последното с 1:2 от Монтана за Купата на България коства поста на треньора Георги Иванов. Тази вечер тимът ще бъде воден от неговия помощник Емануел Луканов.

"Болярите" нямат загуба като гост от началото на сезона, но се намират в серия от 3 мача без победа - 2 равенства и поражение. Треньорът Станислав Генчев няма да може да разчита на трима свои играчи - Венцислав Василев, Никола Колев и Димо Атанасов.