Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира равенството 1:1 с ЦСКА.

Назон: Черно море не трябваше да взима нищо тук, това е нашият дом

"Отборът започна да играе по-добре"

"Заслужавахме може би нещо повече, но ЦСКА създаде сериозни положения и можеше да стане 2:0, и да приключи мачът. Първите минути бяхме по-респектирани, но след това взехме инициативата. Доволен съм от играта ни през по-голямата част от мача, но не съм доволен от грешките в защита, които допуснахме. Показахме, че сме по-добрият отбор игрово, когато владеехме топката.

Знаете обстановката, знаехме, че феновете ще ги подкрепят. Голът ни посъбуди и можехме още да вкараме, но видяхте - ЦСКА също изпусна. Резултатът е справедлив. Трябваше да подходим умно. Мача си го изиграхме, както искахме. Лошото е, че допускахме непредизвикани грешки, но съм доволен от футболистите по начина, по който играхме. В съблекалнята повечето са недоволни от резултата, което показва какво е нашето самочувствие.

Нямаме желание да продаваме Машадо, но има преса от агентите му. Футболистът, когато знае, че може би на 99% си тръгва и да не иска да излиза до края, показва голям характер, а е на 20 години. Трудно ще го заменим на този етап, но другите играчи в отбора трябва да поемат нещата в ръцете си. Докато не се подпише не знаем, но Матиас вероятно ще напусне. Трябва да държим темпо, защото в нашето първенство се играе по-бавно", заяви Илиев.