Треньорът на Черно море Илиан Илиев призна, че основните футболисти, които не попаднаха в групата за днешния мач с Лудогорец, загубен с 1:3, няма да продължат да бъдат част от отбора. Извън разшиерения състав на "моряците" бяха Георги Илиев, Георги Китанов, Иван Дюлгеров, Петър Витанов, Виктор Генев и Пламен Димов.

"Неприятно е да загубиш. Дадохме добър отговор на Лудогорец. Много леко влязоха трите гола след изравнителното попадение. Ако бяхме изиграли мача малко по-умно, можеше да държим в напрежение Лудогорец до края.

Опитахме се да играем, да затрудним Лудогорец. Съжаляваме за това. Преди два дни ръководството ми съобщи, че няма да продължаваме с тези футболисти, които не бяха в групата. Всякакви въпроси за тези играчи - към ръководството. Беше ми съобщено, че тези футболисти няма да са част от отбора. Благодарим на всички играчи. Шокирани сме, надяваме се нещата да развият добре занапред.

Не може да се казва петно или не. Ръководството трябва да го изясни това. Не слагайте никакви петна", заяви Илиев.

Лудогорец е шампион на България за сезон 2018/19

Лудогорец не допусна сензация срещу Черно море и триумфира с осма поредна титла на България!

"Орлите" надиграха своя опонент с категоричното 4:1 и финишираха с точка пред втория ЦСКА