90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90+5′

Край на мача. ЦСКА и Арда не се победиха, а домакините пропуснаха да се доближат до върха в класирането, заеман от отбора на Черно море.

90+4′

Поредица от ъглови удари пред вратата на Арда, акробатично изпълнение на Асприля, но топката така и не влиза във вратата.

90+3′

Опасност пред вратата на Арда. Линдсет намери Назон, който центрира в наказателото поле, но Лозев изби топката пред погледа на Асприля.

90+2′

Резервата Джеар Хюсеинов е наказан за нарушение срещу Иван Турицов.

90′

Енес Махмутович е официално предупреден.

90′

Край на мача! ЦСКА и Арда не се победиха на "Българска армия".

88′

Тибо Вион центрира от фаул, но не последва нищо опасно пред вратата на Арда и топката е далеч.

88′

Жълт картон за Крачунов.

87′

Разсеяна игра в защита на ЦСКА и още по-разсеяна такава в атака на Арда в тази минута.

86′

Късмет за ЦСКА. Преслав Боруков стреля опасно, Бусато остана статичен, но топката мина край страничната греда.

80′

Феновете на ЦСКА се активизираха за финалните минути.

Снимка 639470

Източник: startphoto.bg

79′

Илия Юруков отстъпва мястото си на Джелал Хюсеинов.

77′

Страхотна намеса на Густаво Бусато след опасна атака на Арда. Станислав Иванов преодоля отбраната на ЦСКА, но бразилският страж скъси дистанцията и отпази удара му.

70′

Майкъл Естрада пробива в наказателното поле, стреля, но топката се отби в страничната греда след рикошет в крак на защитник на Арда.

69′

Тобиас Хайнц стреля опасно от дистанция, но Господинов боксира.

66′

Лъчезар Котев заменя Радослав Цонев.

65′

Естрада стреля от пряк свободен удар, но топката срещна стената.

63′

Кареасо е заменен от Естрада.

59′

Иван Тилев отстъпва мястото си на Ел Мами Тетах.

56′

На терена стана доста нервно. Ебенезер Окезие от Арда бутна нападателя на ЦСКА Назон и получава жълт картон.

52′

Тобиас Хайнц е намерен на далечната греда и стреля към вратата от близка дистанция. Топката рикошира и излезе встрани от целта.

47′

Станислав Иванов стреля опасно, Бусато не успя да улови топката, но опасността пред вратата на ЦСКА се размина, след като крилото на Арда не успя да намери свой съотборник.

46′

Тибо Вион влиза на мястото на Емануел Шакич.

45′

Реферът Гинчев дава началото на втората част. Какви ли промени са направили двамата треньори, за да се махнат двете нули от таблото?

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА

45′

След вихрени финални минути, реферът Гинчев дава край на първото полувреме.

40′

Късметът спаси Арда. След изпълнение на ъглов удар Махмутович от близка дистанция не успя да нанесе удар с глава в очертанията на вратата.

39′

Изстрел на Дюкенс Назон с левия крак е отразен от Господинов. Впоследствие е вдигнат и флаг за засада.

32′

Опасност пред вратата на ЦСКА, но топката е изчистена в ъглов удар - четвърти за Арда от началото на мача.

Снимка 639461

24′

Опасност пред вратата на Бусато, но Преслав Боруков успя да спечели само ъглов удар от създалата се ситуация.

22′

Гостите претендират за дузпа за игра с ръка на Емануел Шакич. Защитникът обаче бе прибрал ръцете си до тялото и реферът Георги Гинчев остави играта да продължи.

21′

Тобиас Хайнц се измъкна зад отбраната на Арда и центрира в наказателното поле, но стражът Анатолий Господинов улови топката.

20′

Шакич е санкциониран.

19′

Тобиас Хайнц отправя много опасен удар по земя, но топката мина встрани от вратата.

18′

Марселино Кареасо нахлу с топката в наказателното поле на Арда, но беше затворен от защитници на гостите.

17′

Радослав Цонев центрира в наказателното поле на ЦСКА от фаул, но топката беше изчистена далеч от вратата.

13′

Навършилият 33 години през седмицата страж на ЦСКА Густаво Бусато се намесва авторитетно.

10′
Снимка 639459

Гостите успяха да преминат центъра, но нищо не последва.

7′

Удар от границата на наказателното поле на Тобиас Хайнц е блокиран от защитник на Арда.

5′

Първа опасност пред вратата на гостите. Дюкенс Назон се пребори в наказателното поле за една топка и успя да я насочи към Тобиас Хайнц, но бранител на Арда подложи крак и предотврати опасността.

3′

Феновете на ЦСКА подкрепят своите любимци, които излязоха в изцяло черни екипи, от първата минута със скандирания.

Снимка 639465

1′

Двубоят на стадион "Българска армия" стартира. Да си пожелаем приятни емоции с отборите на ЦСКА и Арда.

28 Браян Морено 80 Лъчезар Котев

ЦСКА приема Арда в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска Армия" е от 16:30 часа, главен съдия е Георги Гинчев.

"Червените" нямат загуба от девет мача и днес са решени на всичко да продължат серията си, особено след грешната стъпка на Локомотив (Пловдив). Към момента ЦСКА е на третото място на 5 точки от лидера Черно море, но и с два мача по-малко. Треньорът на "червените" Нестор Ел Маестро няма да може да разчита на контузените Брадли де Нойер, Юрген Матай и Асен Дончев.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

От своя страна Арда пък влязоха успешно в изключително тежката серия от мачове, която вече започна за тях. Преди седмица момчетата на Александър Тунчев направиха 0:0 с Лудогорец - това бе 11-о поредно домакинство за отбора без загуба.

Георги Атанасов: Червената общност трябва да вдигне червен картон на изборите

Ето какво каза

След мача днес също ще бъде интересно. Феновете на "червените" обявиха, че ще протестират на Орлов мост заради жалбите срещу реконструкцията на "Българска Армия".