90′
Турнир: Контроли Стадион: "Asteria Kremlin Palace Football Center" Зрители:
90′

Двубоят в Белек завърши. С голове на Тобиас Хайнц и Дюкенс Назон ЦСКА спечели с 2:0 и постигна първа победа на турска земя.

89′

Тренчин търси почетно попадение, но Мартин Орлинов е на противополжното мнение с намеса с крак.

85′

ЦСКА слага точка на спора в този мач с втори гол. Дюкенс Назон бележи с удар от близка дистанция, след като се обърна на 180 градуса.

75′

Линдсет излиза, Шопов ще доиграе мача.

70′

След гола Тренчин се опитва да направи нещо интересно в атака, но усилията на словаците не дават резултат.

59′

Хайнц стреля отляво на нападението на ЦСКА от наказателното поле, но Кукучка спаси удара му.

53′

30 секунди по-късно ЦСКА организира контраатака. С премерен от границата на наказателното поле Тобиас Хайнц матира вратаря Кукучка и откри за ЦСКА. Това беше първи гол за ЦСКА на турска земя.

52′

Отменен гол за Тренчин поради засада.

46′

Бусато е заменен от Орлинов.

46′

Естрада е заменен от Дюкенс Назон, който се завърна в лагера на ЦСКА, след като беше пред трансфер в кипърския Пафос.

45′

Второто полувреме стартира.

45′

Първата част завърши. ЦСКА започна по-активно, но постепенно инициативата премина в словашкия тим, който имаше възможност да открие, но гредата спаси българския тим от попадение.

44′

Хайнц отляво в наказателното поле и стреля, но извън очертанията на вратата.

39′

Тибо Вион центрира пред вратата, но топката дойде малко висока, за да бъде достигната с глава от негов съотборник.

38′

Юга загуби топката в центъра, което за малко не доведе до опасна атака за Тренчин.

35′

Греда за Тренчин! Късметът покри ЦСКА след удара на Купушович.

Снимка 651168

Източник: startphoto.bg

31′

Кмет прати топката в наказателното поле от фаул, но Фаетон изчисти в ъглов удар.

29′

Опасна атака на Тренчин, но Гонг не достига до топката отдясно на вратата на Бусато.

26′

Ъглов удар за ЦСКА отдясно на вратата на Кукучка. Не последва нищо опасно.

25′

Гонг нахлу отляво в наказателното поле на ЦСКА, но беше изпреварен от Бусато, който отклони топката.

21′

Натискът на Тренчин се засилва. Словаците стигат до пореден ъглов удар. От него не последва нищо, но те отново владеят топката и се опитват да организират нещо в атака.

20′

Неразбирателство в отбраната на ЦСКА. Бусато изчисти топката с тяло, тя беше отнета от словаците, Ибрахим стреля, но високо над вратата.

14′

Опасност пред вратата на ЦСКА. След рикошет в тяло на бранител, топката излиза в ъглов удар. Изстрелът отправи Соареш.

10′

Хайнц се опита да изведе Линдсет зад защитата на Тренчин и успя, но сънародникът му беше в засада.

6′

Матиас Фаетон напредна, увлече трима футболисти на Тренчин, но вместо да потърси Естрада стреля слабо и не затрудни Кукучка.

5′

Възможност за ЦСКА. Майкъл Естрада стреля, но стражът Кукучка посрещна топката с тяло и спаси.

1′

Контролата в Белек стартира. ЦСКА търси първа победа в контролите си по време на лагера в югоизточната ни съседка.

9. Назон Учегбу

Предпоследната контрола на ЦСКА в Турция е днес срещу словашкия Тренчин.

Двубоят стартира в 14:00 часа и е първи между двата отбора в историята.

До този момент "червените" допуснаха две поражения - с 0:2 от полския Корона Киелце и 0:1 от иранския Трактор.

На старта на подготовката си на родна земя възпитаниците на Нестор Ел Маестро пък надиграха с 5:3 втородивизионния Литекс.

Любопитното е, че контролата срещу Тренчин ще се проведе на мястото, където само до преди няколко дни беше настанен ЦСКА, преди да се премести в Белек.

Днешният съперник се намира на шеста позиция в местната елитна дивизия, но на цели 16 точки зад лидера Слован Блатислава.

Досега в контролите Тренчин записа 1 победа (5:1 над унгарския Гьор) и две равенства (0:0 със словенския Марибор и 2:2 с полския Видзев Лодз).

До края на лагера си в Турция ЦСКА ще срещне деветия в Чехия Бохемианс Прага (03 февруари), след което се прибира на родна земя, където ще се изправи срещу Септември София (10 февруари).