Турнир: efbet Лига Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители: 345
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Славия - Ботев (Враца) 1:0 в мач от efbet Лига

Славия прогресира при Загорчич, "белите" нанесоха шеста поредна загуба на Ботев (Враца)

Младок с ключов принос за успеха на столичани

90+3′

Роберто Райчев се появява в игра за Славия, напуска Тони Тасев.

90+3′
Снимка 641554

Източник: startphoto.bg

89′

Галин Иванов отстъпва мястото си на Велко Йеленкович.

89′

Владимир Николов ще бъде използван като смяна на Иван Минчев.

89′

Едуардо Кунде получава официално предупреждение.

88′

Браян Мендоса получава жълт картон.

88′
Снимка 641547

87′

АЛЕКСАНДРОВ! Славия все по-често се възползваше от разредените пространства в отбраната на Ботев (Враца) и в 87-ата минута Тасев пусна извеждащ пас за Денислав Александров. Резервата остана очи в очи срещу Бариос, но не демонстрира достатъчно хладнокръвие пред гола.

86′

Мартин Кавдански ще заиграе като нападател, а терена напуска Траоре.

82′
Снимка 641553

81′

Красимир Тодоров пък влиза в игра вместо Киконда.

80′

Браян Мендоса ще замени капитана на гостите Спас Георгиев.

76′

БАРБОСА Е ИЗГОНЕН! Проблемите за Ботев (Враца) се задълбочиха, след като в 76-ата минута Диого Барбоса си изкара глуповат червен картон. Халфът цинично задържа Галин Иванов в центъра на терена и явно си помисли, че второто му официално предупреждение ще бъде спестено. Не на такова мнение бяха Железов и бригадата му, които минута по-късно му посочиха преждевременно пътя към съблекалнята.

75′

ГРЕДА! Славия можеше да реши всичко в срещата с настъпването на 75-ата минута. Тогава резервата Емил Мартинов получи подаване на границата на наказателното поле, но тежкият му шут единствено разтърси горната греда над Бариос.

Снимка 641550

68′

Емил Мартинов влиза в игра вместо младия Крис Стоянов.

68′

Денислав Александров ще доиграе двубоя вместо Емил Стоев.

Снимка 641548

67′

Даниел Генов напуска терена и вместо него ще видим Жан Пиер Да Силва.

66′

Ветеранът Момчил Цветанов ще замени Мартин Смоленски.

61′

Стоянов от Славия също получава официално предупреждение.

55′

ГЕНОВ! Отборът на Ботев (Враца) най-сетне създаде нещо интересно пред вратата на "белите" в 55-ата минута. Тогава капитанът Даниел Генов се нагърби с изпълнението на фаул от добра позиция. Топката полетя опасно към десния ъгъл на Вуцов, но вратарят на домакините с мъка изби в корнер.

Снимка 641555

55′

Мартин Георгиев получава жълт картон.

52′
Снимка 641538

51′

Марко Мажуга прекалено наивно си изкара жълт картон.

50′

ГАЛИН ИВАНОВ! Славия можеше да удвои преднината си пет минути след началото на второто полувреме. Тони Тасев се откъсна по крилото, след което отправи чудесно центриране около дузпата. Там върху кълбото връхлетя капитанът Галин Иванов и само прекрасната реакция на вратаря Бариос остави гостите в мача.

46′
Снимка 641537

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ПОЧИВКА!

43′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! 1:0! МАРТИН ГЕОРГИЕВ! За кратко, уникалната скука на стадион "Александър Шаламанов" беше преустановена две минути преди сигнала за почивка. Домакините от Славия изпълниха корнер, при който преминалият през школата на Барселона бранител - Мартин Георгиев се оказа най-съобразителен и с рамо/гръб запрати коженото кълбо в мрежата на Бариос. Това беше и първи негов гол в професионалния клубен футбол.

39′

Спас Георгиев получава първия жълт картон в мача.

Снимка 641540

29′

Мартин Смоленски реши да тества вниманието на Вуцов в 29-ата минута, а шутът му от над 25 метра попадна точно в обятията на националния вратар.

21′
Снимка 641536

18′

Младежкият национал Кристиян Стоянов реши да загатне за своя потенциал с индивидуално действие няколко атаки по-късно. №71 обаче шутира високо над горната греда на Бариос от средна дистанция.

15′

Играчът във форма за славистите - Тони Тасев, получи пас зад гърба на врачанската отбрана в 15-ата минута. Юношата на Пирин демонстрира скорост, но стигна почти до аутлинията. Оттам опциите му за действие бяха прекалено малко, а прострелното му подаване не намери подходящ адресат.

7′

Светослав Вуцов можеше да бъде неприятно изненадан в седмата минута, когато Марко Мажуга направи опит за центриране, който не се получи. Както казват обаче - ефектът е в дефекта, след като топката заплашително полетя към мрежата на излезлия малко напред страж на Славия. Той обаче имаше време за реакция и се намеси решително.

Снимка 641535

3′

С оглед последните позитивни резултати за селекцията на Златомир Загорчич, отборът на Славия беше този, който пое контрол над събитията на терена. Първоначално опонентите от Враца бяха пробвани чрез статични положения, които обаче не донесоха необходимия ефект.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В СРЕЩАТА!

1′