90+1′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:
90+1′

Реферът Ивайло Ненков дава край на мача, който завърши 0:0. Двубоят не предложи особена интрига, преобладаваха единоборствата. Гостите бяха по-настоятелни, но не успяха да постигнат победата.

90′

Нов пропуск за Кяртансон, който не успя да се разпише с глава от добра позиция.

89′

Карлос Франса изрита топката извън терена и получава жълт картон.

88′

Резервата Кяртансон опита акробатично изпълнение, което обаче не се увенча с успех.

85′

Ключова намеса на Елитон спасява ФК ЦСКА 1948.

Феновете на Локо (Сф) издигнаха транспарант срещу ръководството на БФС

Доста е любопитен

85′

Емил Ценов е заменен от Парвизджон Умарбаев.

80′

Диого Тейшейра е заменен от Валентин Николов.

80′

Красимир Милошев е заменен от Стив Траоре.

75′

Радослав Кирилов и Никола Илиев комбинираха отляво, като младежкият национал центрира, а на далечната греда Георги Русев опита удар, който беше блокиран от защитник на Локомотив.

72′

Антонио Вутов е заменен от Никола Илиев.

70′

Симеон Мечев центрира в наказателното поле, Симеон Петров изчисти с глава. Топката се озова в Красимир Милошев, който отправи удар от границата на наказателното поле, но топката премина покрай вратата.

67′

Срещата върви към своя край, а развръзката все още не е настъпила.

62′

Бирсент Карагарен е заменен от Радослав Кирилов.

62′

Педриньо е заменен от Видар-Орн Кяртансон.

58′

Натискът на гостите се засилва.

56′

Резервата Симеон Мечев спасява Локо от попадение, след като изчиства от голлинията.

55′

Антони Иванов е заменен от Симеон Мечев.

54′

Данило Дончич предприема първите си смени. Гонсало Кардосо е заменен от Даниел Ками.

48′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ!!!

47′

Втората част стартира.

47′

Ерденис Гурища е заменен от Стив Фуртадо.

43′

Димитър Митков е контузен и заменен от Франса.

45+1′

Реферът Ивайло Нейков свири край на първите 45 минути.

45′

Греда за гостите, след удар на Педриньо. Оказа се, че е имало и маркирана засада малко преди той да насочи топката.

41′

Пред Георги Русев се откри добър шанс да отбележи. Офанзивният футболист на ФК ЦСКА 1948 получи топката от  Ивайло Чочев, но изстрелът му бе твърде слаб, за да затрудни Бубакар Гайе.

40′

Антонио Вутов получава жълт картон.

39′

Играта е спряна след тежък сблъсък между Антонио Вутов и Красимир Милошев.

26′

Чудесна ситуация пред Локомотив, след като "железничарите" получиха право на пряк свободен удар близо до наказателното поле на гостите. Зад топката застана Димитър Митков, който обаче стреля в стената.

18′

Викове "Оставка" огласят стадиона. Ясно е към кого са насочени - ръководството на БФС.

10′

Страхотна възможност пред гостите от ФК ЦСКА 1948. Емил Ценов стреля опасно, но не успя да порази вратата на домакините, след като топката профуча встрани от левия страничен стълб. Като цяло гостуващият тим е по-активен в тези първи минути.

2′

Срещата в квартал "Надежда" стартира.

1′

93. Стефан Ламбезе 9. Видар Кяртенсон

Локомотив (София) и ФК ЦСКА 1948 кръстосват шпаги в среща от 14-ия кръг на efbet. Двубоят в квартал "Надежда" започва в 16:30 и ще бъде ръководена от Ивайло Ненков.

Двата отбора са във възходяща форма, след като се оттеглиха с победа преди паузата за националните отбори.

Внук на Бойчо Величков дебютира за Локомотив (София)

Преди него за Локо Сф са играли и синовете на Бойчо Величков - Ивайло и Кристиян

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Домакините надвиха с 1:0 Берое в Стара Загора, докато гостите се справиха със същия победиха Ботев (Пловдив).

Локомотив към момента заема 11-а позиция в класирането с актив от 13 точки. FK ЦСКА 1948 пък от своя страна е седми с 21.

Вутов: Мачът с Локо няма да е по-специален за мен