Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:
90+6′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

90+5′

Последен шанс за гостите! Илия Юруков отправи мощен удар, ала изпълнението му се оказа неточно.

90+4′

Жълт картон за Ангел Лясков.

90+2′

Опасен изстрел от пряк свободен удар на Иван Коконов, който обаче премина над вратата на Наумов.

89′

Ангел Бастунов влиза в игра на мястото на Радослав Кирилов.

85′

Червен картон за Реян Даскалов! Съдията Станислав Тодоров получи сигнал да прегледа евентуално нарушение на играча на домакините. Арбитърът обстойно провери ситуацията, след което реши да острани от игра халфа на домакините.

82′

Ради Цонев бе заменен от Жуниор.

73′

Станислав Иванов замени Светослав Ковачев.

70′

ГОЛ ЗА ДОМАКИНИТЕ! При изпълнение на корнер от Русев, защитата на кърджалии изпусна Хелитон, който скочи високо и с глава насочи топката в мрежата за 1:0!

67′

Диков замени Октавио.

66′

Топузов замени Карагарен.

57′

Русев замени Сердюк.

57′

Деян Лозев бе заменен от Джунейт Али

49′

ГОЛ ЗА АРДА НЕ БЕШЕ ПРИЗНАТ! Радослав Цонев центрира от пряк свободен удар, Алекс Петков спечели въздушното единоборство срещу Ангел Лясков и с глава разстреля мрежата на Наумов за 0:1! ВАР прегледа сиуацията за засада и след намесата на системата, стана ясно, че попадението няма да бъде зачетено заради много тънък офсайд при центрирането.

Снимка 608092
48′

Бидунга получава поредния жълт картон в мача.

47′
Снимка 608086

Източник: startphoto.bg

46′

Иван Тилев е заменен от Иван Коконов

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

37′

Равностойна игра - 50% на 50% притежание на топката.

Снимка 608080

31′

Сако отправи далечен удар по земя извън наказателно поле, но Наумов се намеси.

29′

Играта сериозно се разкъсва от жълти картони - Сердюк също е санкциониран.

27′

Жълтите картони продължават да летят - и Преслав Боруков получи.

22′

Цонев също е санкциониран в жълто заради закъснял шпагат срещу Елитон.

20′
Снимка 608082

18′

Даскалов получи жълт картон след нарушение срещу Юруков.

16′

Радослав Цонев отправи силен изстрел от пряк свободен удар, но топката прелетя леко втрани от вратата.

8′

Тунгара получи жълт картон.

7′

Домакините владеят инициативата, но към момента без опасности пред двете врати.

Снимка 608079

2′

Още в първите секунди Сердюк бе фаулиран и домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар. Карагарен застана зад топката и центрира, но не по най-добрия начин и опасността завърши бързо.

1′

Минута мълчание в памет на легендата Петър Жеков.

1′

87 Симеон Петров 99 Станислав Иванов

ФК ЦСКА 1948 и Арда се изправят един срещу друг в двубой от 21-вия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Витоша" в Бистрица започва в 12:30 часа.

Столичани все още заемат третото място във временното класиране с актив от 39 точки, като изостава с цели десет от втория Лудогорец и са на четири пред Славия. В миналия кръг воденият от Тодор Янчев отбор допусна изненадваща загуба от Ботев (Враца) като гост.

ФК ЦСКА 1948 се похвали с нова придобивка

От клуба съобщиха, че на стадиона е монтирано модерно светлинно табло

Играчите на ФК ЦСКА 1948 играха цяло второ полувреме с човек повече, но не успяха да вкарат. През първата част пък Ивайло Чочев изпусна дузпа. Столичани създадоха над десет ситуации за гол, но не успяха да реализират, а това се случва рядко през този сезон. В последното си домакинство отборът надви Хебър (Пазарджик) с 2:0.

Представянето на Арда е едно от най-впечатляващите в първенството за изминалите два кръга от новата година. "Великаните", заедно с лидерите ЦСКА и Лудогорец, са единствените три тима, които спечелиха максимума през февруари.

Анатолий Господинов: Колектив, амбиция и желание за успех са най-силните страни на Арда

Със сигурност има много аспекти, които трябва да подобрим, споделя стражът

Арда спечели преди две седмици в София, като надигра минимално Септември. След седмица се очакваше по-труден двубой, който обаче се оказа много лесен. На собствен терен отборът от Кърджали се справи с лекота при 5:0 над Локомотив Пловдив.