Турнир: efbet Лига Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители: 854
90+8′

КРАЙ НА МАЧА!

90+7′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Каква драма във Велико Търново! Васил Панайотов се възполва от сериозна грешка в отбраната и вкара в последната секунда на мача!

90+4′

ГОЛ ЗА ЕТЪР! Тошев изравни от бялата точка!

90+2′

Дузпа за Етър заради игра с ръка на Дробаров. Положението е изключително спорно!

87′

Мазир Сула получи втори жълт картон след като бе фаулиран от Кольо Станев и реагира остро срещу съперника и го събори на земята.

86′

В заключителните минути Васил Панайотов опита удар с глава, но топката премина на около метър от левия страничен стълб на вратата.

80′

Иса бе заменен от Атанас Илиев.

72′

Тошев замени Димитров.

68′

Владеене на топката: Етър: 38%, Черно Море: 62%.

59′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Александър Василев центрира в наказателното поле, където Влатко Дробаров стреля с едно докосване от въздуха, вратарят докосна топката, тя се удари в горната греда и влезе.

49′

Ивайло Димитров остана очи в очи с втараря, но стреля встрани от вратата.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Какъв шанс пред Черно море! Фантастично изпълнение на Мазир Сула след разбъркване в наказателното поле, но топката мина на сантиметри от вратата.

36′

Реферите спряха обещаваша атака на Черно море заради много спорна засада на Васил Панайотов. Треньорът Илиан Илиев с право е бесен, тъй като Ивайло Стоянов не остави играта да продължи, а след това ВАР да се намеси с решение.

35′

Влатко Дробаров получи жълт картон

32′

Жълт картон за Даниел Димов.

30′
Снимка 644458

Източник: startphoto.bg

22′
Снимка 644454

20′

Исмаил Иса върна от аутлинията назад към Мазир Сула, който стреля опасно, но играч на Етър изби.

16′

Алекс Фернандес центрира от корнер, но Георги Ангелов изби и не позволи на съперника да застраши вратата на домакините.

11′
Снимка 644455

10′

Мазир Сула пита удар, но вратарят се намеси.

8′

Жълт картон за Кнежевич.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

9 Мартин Тошев 4 Росен Стефанов

Етър приема Черно море в среща от 19-ия кръг на efbet Лига. Двубоят е днес от 15:00 часа на стадион "Ивайло" и ще бъде ръководен от Ивайло Стоянов.

Домакините са последни в класиране с едва 8 точки. Съставът на Светослав Петров нареди серия от четири поредни поражения.

"Моряците" от своя влизат в мача на втора позиция с 39 точки, а при успех днес ще се изравни на върха с ЦСКА.