Волейболистите на Левски Сиконко (София) поведоха на Марек Юнион-Ивкони (Дупница) с 1:0 победи в четвъртфинален плейоф за Суперлигата на България. В собствената си зала Сиконко Сините победиха Марек с 3:0 (25:18, 25:22, 25:20) в мач, изпълнен с грешки от страна и на двата отбора. Все пак, по-добрата сработеност в отбора на Пламен Христов се оказа решаваща и шампионите спечелиха безпроблемно в три гейма.

Топреализатор на мача стана посрещачът на Левски Симеон Александров с 16 точки, а Тодор Вълчев отбеляза 15 за Марек.

Левски Сиконко (София): Георги Братоев - 5 точки (1 ас, 2 атаки, 2 блокади), Венцислав Георгиев - 10 (0, 10, 0), Симеон Александров - 16 (2, 13, 1), Александър Симеонов - 12 (1, 9, 2), Теодор Богданов - 13 (0, 7, 6), Иван Латунов - 4 (0, 4, 0), либеро Владислав Иванов, старши треньор Пламен Христов

Марек Юнион-Ивкони (Дупница): Гьорги Гьоргиев - 3 точки (1 ас, 2 атаки, 0 блокади), Владимир Лобутов - 4 (0, 4, 0), Бранимир Баев - 4 (0, 4, 0), Тодор Вълчев - 15 (1, 12, 2), Мартин Иванов - 7 (2, 5, 0), Георги Лазаров - 2 (0, 2, 0), либеро Станислав Величков, Радослав Асенов, старши треньор Найден Найденов