90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 52
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Септември - Берое 0:1 в мач от Първа лига

Берое пречупи Септември в последния мач от първия кръг на новия сезон в елита

Гол на Сантиаго Годой се оказа достатъчен за успеха на старозагорци

83′

Жълт картон и за Енцо Еспиноза.

80′

Жълт картон за вратаря на Берое Артур Мота, който се опита да бави времето, но беше моментално наказан от рефера Димитър Димитров.

76′

Малко по-късно отново Беманга обстрелва вратата на старозагорци, но не успя да намери очертанията на вратата.

70′

Двадесет минути преди края столичани стигнаха до първия си точен удар в мача. Степонавичус дриблира между няколко играчи на Берое и подаде към Кевин Беманга, който стреля опасно от границата на наказателното поле, ала Артур Да Мота внимаваше и спаси с прекрасен плонж.

Снимка 675701

Източник: startphoto.bg

69′

Хуан Карлос Пинеда получи жълт картон.

51′

ГОООООООЛ! САНТИАГО ГОДОЙ! Шест минути след подновяването на играта гостите откриха резултата. Уерик Каетано получи топката на десния фланг и центрира великолепно в наказателното поле, а там Сантиаго Годой надигра във въздуха защитник на Септември и с глава остави Димитър Шейтанов безпомощен. Това беше и първият точен удар в мача, а той се превърна в попадение за старозагорци.

49′

Страхиня Керкез получи жълт картон.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

41′

Жълт картон за Мартин Христов.

32′

ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА БЕРОЕ! В 32-рата минута на двубоя имаше доста дискусионна ситуация, която завърши с отменен гол за Берое. Старозагорци изпълниха корнер, след който топката беше изчистена, но Гаврилов я върна обратно в полето на Септември, а там Франк Ландри я прати в собствената си врата. Оказа се обаче, че при подаването на Гаврилов, Лучиано Скуадроне се е намирал в положение на засада, а реферът беше привикан от ВАР да прегледа ситуацията и сам да прецени дали Скуадроне е влияел на защитника на столични. Съдията Димитър Димитров погледна положението на повторение и прецени да отмени гола на Берое.

25′

В средата на първото полувреме и домакините имаха шанс за попадение. Ивайло Михайлов блесна с отличен пробив, стигна до малкото наказателно поле, но вместо да стреля, понечи да подава, а действията му бяха разгадани от Лучиано Скуадроне.

Снимка 675700

11′

Първата по-интересна ситуация в мача се случи в 11-та минута, когато Хуан Карлос Торес се справи с двама играчи на Септември на десния фланг и центрира в наказателното поле, където нисичкият Алберто Техеро успя да нанесе удар с глава, но топката прелетя на сантиметри над напречната греда.

1′