Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители: 361

Ботев (Враца) - Септември 2:0 (Развой на срещата по минути)

Директен червен картон за Страхиня Керкез! Той фаулира откъсващ се футболист и Железов заслужено му показа пътя към съблекалнята.

88′

Жълт картон за Дилян Георгиев.

73′

В 73-ата минута Михаил Полендаков отправи мощен удар от границата на наказателното поле, но Бариос спаси.

Снимка 679374

Източник: startphoto.bg

66′

Мачът изглежда предрешен, хората на Ники Митов изглеждат примирени със съдбата си.

53′

Жълт картон за Бубакар Траоре.

Снимка 679376

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

ПОЧИВКА!

45+3′

ГОООЛ! 2:0!!! БАЧЕВ! Секунди преди последния съдийски сигнал на първата част домакините удвоиха аванса си. Врачани изпълниха корнер, след който топката попадна в Мартин Бачев, а футболистът на Ботев опъна мрежата със страхотен шут.

45+2′

В продължението на първото полувреме Мартин Смоленски получи подаване около дъгата и нанесе опасен удар, но Шейтанов се справи.

34′

ГООЛ ЗА БОТЕВ! БРАЯН ПЕРЕА Е ТОЧЕН ОТ ДУЗПА! В 29-ата минута Мартин Христов очевидно игра с ръка в наказателното си поле, но Валентин Железов успешно изигра ролята на Колчо слепеца от едноименния роман на Иван Вазов. Наложи се хората от ВАР-стаичката да "дърпат ушите" на провинилия се съдия, който след като видя повторение, на секундата посочи бялата точка. Браян Переа изпълни хладнокръвно дузпата и откри резултата в полза на врачани.

29′

Жълт картон за Виктор Очаи.

23′

Един от най-добрите и технични футболисти на Ботев - Антоан Стоянов, центрира опасно в 22-рата минута, но играчите на Ники Митов съумяха да изчистят.

14′

СМОЛЕНСКИ! Четвърт час след началото на мача юношата на ЦСКА Мартин Смоленски нанесе мощен удар от около 35 метра и затрудни вратаря на Септември, но все пак стражът се намеси решително и с върха на пръстите си изби в корнер.

Снимка 679372

11′

Първите 10 минути бяха доста напечени, битката в центъра на терена изобилстваше, а това доведе до жълт картон за Деян Лозев.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Започва зрелището между Ботев (Враца) и Септември! Ще ви направим свидетели на всичко най-интересно в този грандиозен сблъсък. Да си пожелаем много интересни моменти и голове!