Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:
90+3′

Край на мача!

84′

Секулич се отчете с нов фрапиращ пропуск. Константинос Балоянис получи и подаде към непокрития Секулич, който отново сам срещу вратаря стреля високо над напречната греда.

81′

Секулич можеше да оформи своя хеттрик в 81-ата минута. Той бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но направи невероятен пропуск.

77′

ГООООООООЛЛЛ! Янис Карабельов носи спокойствие на пловдивчани! След изпълнение на корнер Йонас Там продължи с глава и успя да открие непокрития Карабельов, който нямаше как да сгреши от близка дистанция и направи резултата 1:3.

60′

ГООООООООЛ! Даниел Генов бързо връща едното попадение! Спас Георгиев изведе Даниел Генов в наказателното поле и изненада Игонен, като го прехвърли и намали резултата за 1:2.

57′

ГООООООООЛЛЛЛ!! Мартин Секулич отбеляза и втори гол за "канарчетата" само за няколко минути! И отново замесените са Нвачукву и Секулич. Нвачукву успя да се пребори за топката край аутлинията и я върна назад за Секулич, който отново вкара във вратата на Бариос.

54′

ГООООООООЛЛЛ! Мартин Секулич откри резултата! Нвачукву направи отличен пробив и центрира към Мартин Секулич, който отбеляза в опразнената врата.

45′

Начало на втората част!

45+2′

Първото полувреме завърши!

42′

ГРЕДА за Ботев (Пловдив)! Ехидже Укоки намери Никола Илиев, който успя да се пребори с Давид Соарес и шутира силно, но кълбото се заби в лявата странична греда.

29′

Ето го и първият точен удар в мача, който бе дело на Ботев (Пловдив). Нвачукву получи и навлезе навътре, като не се поколеба да отправи хубав изстрел, но Федерико Бариос внимаваше и изби в корнер.

26′

Минута по-късно обаче гостите достигнаха до добра възможност. Ехидже Укоки успя да намери Ален Корошец, който шутира от въздуха, но над напречната греда на Бариос.

25′

Изминаха 25 минути от двубоя, а все още не се е случило нищо интересно пред двете врати. Все още дори нямаме точен удар в мача. Темпото е спокойно, а играта е изнесена в центъра на терена.

2′

Домакините можеха да открият още във втората минута на мача. Бубакар Траоре отправи опасен изстрел по диагонала, но топката премина покрай вратата на Матвей Игонен.

1′