Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители: 2649

КРАЙ НА МАЧА!

Берое - Ботев (Пловдив) 0:1 (Развой на срещата по минути)

Срещата стартира в 20:00 часа

86′

ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ИВЕЛИН ПОПОВ! Малко преди края гостите останаха с човек по-малко. Ивелин Попов влезе опасно с бутоните в ахилеса на Карлос Алгара, а Георги Кабаков първоначално му показа жълт картон. Съдията обаче беше привикан от ВАР-колегите си, за да се увери с очите си, че нарушението на Попето заслужава по-тежка санкция.

80′

Жълт картон и за Антонио Перера.

72′

Жълт картон за Хуан Карлос Пинеда.

Снимка 682476

Източник: startphoto.bg

65′

Берое все пак стигна до удар във вратата на гостите в 65-ата минута. Заралии изпълниха пряк свободен удар, а Енцо Еспиноза пое топката добре с левия крак и стреля с десния, за да предизвика първото спасяване на Бернат в мача.

62′

И през втората част Ботев е по-активният тим на терена, но липсват интересни положения пред вратата на Берое.

Снимка 682484

50′

Алекс Марас получи първия жълт картон в мача. Георги Кабаков беше категоричен.

Снимка 682472

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+3′

ПОЧИВКА!

38′

ГОООООЛ ЗА БОТЕВ! НВАЧУКВУ! По-добрата игра на "канарчетата" даде резултат седем минути преди почивката, когато Кристиан Нвачукву се оказа в прегръдките на своите съотборници. Той получи прекрасен извеждащ пас от Антонио Перера и с едно докосване прокара топката между краката на старозагорския страж.

33′

Много неприятно! Футболистът на Берое - Сагарадия стъпи много лошо и получи контузия в прасеца, която доведе до смяната му с Хуан Пинеда.

Снимка 682483

26′

В 26-ата минута Берое можеше да пострада след едно безобидно центриране в наказателното поле на заралии. Топката не беше изчистена по най-добрия начин и попадна в краката на Константинос Балоянис, който опита удар от воле от точката на дузпата, но не успя да нацели добре топката и тя излезе в аут.

15′

Пловдивчани продължават да са по-активният отбор, но трудно намират пространства в добре подредената защита на Берое. Домакините пък дебнат да накажат Ботев с някоя бърза контраатака.

Снимка 682470

3′

Гостите започнаха много силно мача и в първите минути владееха топката постояно, а Кристиан Нвачукво опита изстрел, който обаче беше блокиран.

Снимка 682471

1′