Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

90′

ГОООЛЛЛ ЗА ХОЛАНДИЯ! Ван Дайк бележи за 2:2, с което ще донесе скъпоценната точка за "лалетата"!

85′

ГООООЛЛЛ ЗА ХОЛАНДИЯ! Промес намалява резултата с удар от линията на наказателното поле - 2:1!

80′

Горецка заменя Сане.

72′

Френки де Йонг изчисти в последния момент топката от крака на Сане, който на 2 метра от голлинията нямаше да има проблем да се разпише.

Снимка 390400

Източник: uefa.com

68′

Жълт картон за Кимих.

67′

Мюлер заменя Гнабри.

66′

Люк де Йонг заменя Дилросун, който се появи в игра малко преди почивката, но се контузи.

63′

Ройс заменя Вернер.

62′

Пропуск за домакините! Тимо Вернер проби през центъра, навлезе в наказателното поле, но ударът му мина до гредата!

60′

Вилхена заменя Вайналдум.

55′

Удар на Куйнси Промес по диагонал извън наказателното поле, топката попада в ръцете на Нойер.

53′

Жълт картон за Кроос.

50′

Нищо интересно на "Фелтинс Арена" в първите минути на второто полувреме.

45′

Начало на второто полувреме.

38′

Жълт картон за Вайналдум.

45+2′

Край на първото полувреме.

Снимка 390399

45′

Принудителна смяна - Дилросун заменя Бабел.

36′

Добра атака на домакините, отново чрез Сане, но този път удар на последния е блокиран.

28′

"Лалетата" владеят повече топката, разиграват повече в половината на съперника, но за момента без успех.

20′

ГООЛЛЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Сане удвоява с удар през футболист на гостите - 2:0!

Снимка 390386

18′

Холандците се нуждаят от равенство, за да спечелят групата си, в която е още съставът на Франция.

15′

Удар на Депай от удобна позиция от фаул, топката срещна стената.

13′

Жълт картон за Хумелс.

9′

ГОООЛЛЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Контраатака на домакините завърши с точен удар на Тимо Вернер извън наказателното поле фронтално срещу вратата - 1:0!

Снимка 390385

8′

Депай получи топката отдясно в наказателното поле на домакините, но се засуети.

4′

Териториален натиск на домакините в първите минути, който обаче не води до нещо по-интересно пред вратата на Силесен.

1′

22. Ван Аанхолт

Само една точка е нужна на Холандия, за да спечели групата си в Лигата на нациите, която е съставена от колосите Франция и Германия.

Селекцията на Роналд Куман гостува на германците, които нямат шанс да се класират, нито пък да се отлепят от последното място.

От друга страна "лалетата" направиха изключително силно представяне, като у дома спечелиха по категоричен начин с 3:0 срещу днешния си съперник.

Другият замесен, който ще се интересува от резултата, е световният шампион Франция, който преди дни загуби също от холандците с 0:2, и така се надява на победа днес на Германия.