90+6′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители: 944
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

Крумовград - Локомотив (Пловдив) 4:1 в мач от efbet Лига

Генчев "работи" за европейските мечти на Левски, след като неговият Крумовград направи за смях Локо (Пд)

Алекс Колев се развихри с два гола за 4:1 над "смърфовете"

90+1′

Октай Юсеин ще запише няколко минути, а замененият е Александър Колев.

89′

Евандро получава официално предупреждение.

Снимка 664520

Източник: startphoto.bg

89′

ГРЕДА! Дори и при 4:1, двата състава не спираха да атакуват, което много рядко се вижда на мач от българското първенство. В 89-ата минута Петър Андреев можеше да вкара и втория си гол в двубоя, но техничен негов изстрел, след центриране на Медвед, срещна единствено далечната странична греда на Георгиев.

88′
Снимка 664521

84′

Джуниет Али изпусна своите нерви и ще получи картон.

81′

Жак Пехливанов влиза в игра за сметка на Серкан Юсеин.

81′

Ренан Арейаш ще бъде заменен от Китан Василев.

74′

След инкасираното попадение Томаш прави нови смени. Мичи Нтело бива заменен от Медвед.

74′

Ивайло Иванов ще влезе на мястото на Христо Иванов.

Снимка 664525

73′

ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 4:1! АЛЕКСАНДЪР КОЛЕВ! Съставът на Крумовград се възползва почти веднага от численото си превъзходство и реши всичко в мача с четвърти гол в своя полза. Александър Колев се оказа най-съобразителен при центриране от ъглов удар и с глава порази Томов за разгромното 4:1.

69′

Клайдер Машедо напуска игра, а вместо него ще видим Лукас Сантана.

Снимка 664524

69′

Димитър Тонев също се появява в игра, заменяйки Диего Рапосо.

67′

ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА КАМДЕМ! И тъкмо, когато бяха във възход, гостите от Локомотив бяха попарени от съдийско решение в 67-ата минута. Реферът Михаел Павлов първоначално показа само жълт картон на Оливер Камдем след грубо негово влизане в краката на съперник от Крумовград. Минути по-късно обаче съдията беше посъветван, че действията на легионера са далеч по-брутални и поради този факт той трябва да бъде изгонен. Така се и случи.

65′

Ренан Арияш получава жълт картон.

Снимка 664509

61′

Божидар Кацаров получава официално предупреждение.

53′

ГООЛ ЗА ЛОКО! 3:1! ПЕТЪР АНДРЕЕВ! На полувремето звездата на Локомотив - Димитър Илиев, надъха своите колеги с мотивираща реч. Тя определено имаше своя ефект, тъй като втората част започна оптимистично с намаляване на изоставането. В 53-ата минута №14 на Локо пусна отличен извеждащ пас за появилият се от скамейката - Петър Андреев, който сам срещу Георгиев реализира хладнокръвно за 3:1.

50′

КАКВО ПРАВИ ГЕОРГИЕВ? Янко Георгиев продължи да си играе с огъня, защото отново имаше комични действия малко пред своята голлиния. Автоголът и този път не беше факт, след като стражът позволи една тупкаща топка да го прехвърли, но не и да попадне в мрежата му.

47′

На полувремето Александър Томаш сътвори нова смяна, като Петър Андреев замени Бабакар Дион.

46′
Снимка 664507

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

41′

ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 3:0! МАТЕЙ ШИМИЧ! Тоталният погром спрямо "смърфовете" продължи без жал. Селекцията на Станислав Генчев намери време и за трети гол през първата част. Домакините изпълниха заучено положение при корнер, след което топката отиде към втора греда за Божидар Кацаров. Капитанът на Крумовград свали за Матей Шимич, който отблизо реализира с глава.

38′

ГРЕДА ЗА ЛОКО! Гостите от Пловдив вече нямаха какво да губят и отприщиха максимална мощност на своите атакуващи действия. Митчи Нтело обаче пак се размина с гола в 38-ата минута, когато ударът му мина над горната греда на Георгиев. При корнера най-високо скочи младокът Тодор Павлов, който бе съпътстван от огромен малшанс, пращайки кълбото в страничния стълб.

37′

Вячеслав Велев получава официално предупреждение.

Снимка 664506

37′

Бесният Александър Томаш направи две смени още преди почивката, което беше ясен знак, че нещата в неговия тим изобщо не вървят. Така без време на терена се появи лидерът Александър Колев, който замени Ефе Али. Кристиян Пешов пък отстъпи мястото си на Мартин Петков.

37′

Мартин Петков влиза на терена вместо Кристиян Пешов.

35′
Снимка 664510

29′

ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 2:0! ДУЗПА! АЛЕКСАНДЪР КОЛЕВ! Александър Томаш явно не си научи урока и продължи да "дърпа" локомотивци дълбоко в половината на противника. Това обаче ги направи прекалено уязвими в отбранителен план, като Патрик Луан отново се измъкна зад защитата на гостите. Латиноамериканецът се бе устремил към вратата на Томов, но в последния момент беше фаулиран от гонещия го Мартин Паскалев. Тъй като "тройното наказание" ( дузпа, гол и червен картон) вече бе отменено от ФИФА, младият защитник на Локо получи само официално предупреждение. С отговорната задача да бие дузпа се нагърби Алекс Колев, който не трепна и направи 2:0.

27′

Мартин Паскалев получава жълт картон, защото прави дузпа в ущърб на своя тим.

25′

Добрите новини за Крумовград можеха да продължат и в 25-ата минута, след като Александър Колев се добра до отлична позиция в наказателното поле на съперника, ала изстрелът му излезе високо над горната греда.

19′

ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 1:0! ПАТРИК ЛУАН! Домакините от Крумовград поведоха в резултата с настъпването на 19-ата минута. Локомотив (Пд) се бе настанил в половината на "сините", но изведнъж халф на "смърфовете" позволи на Александър Колев да му отнеме коженото кълбо. Българският национал не чакаше втора покана и отправи брилянтен извеждащ пас за Патрик Луан, който свари по "бели гащи" последния в отбраната на Локо както и излезлия доста напред вратар Томов. Всичко това улесни много работата на бразилеца Патрик, който се нуждаеше от един точен изстрел, за да матира "черно-белите".

18′

АВТОГОООЛ...НЕ! Куриозен момент можеше да бележи мача в 18-ата минута, когато Янко Георгиев можеше да си отбележи автогол. Стражът напусна смело голлинията си, за да боксира една центрирана топка от фаул. Бургазлията така обаче изби кълбото, че то тръгна зад гърба му и извади голям късмет, че просто не намери очертанията на неговата врата.

Снимка 664511

18′

Клейдер Машадо получава жълт картон.

13′

ГРЕДА! Крумовград отговори подобаващо на предизвикателството. Родопчани бяха близо до откриващото попадение, след като Серкан Юсеин шутира много технично от средна дистанция. Кристиян Томов беше преодолян, но за негов късмет топката срещна страничната греда.

7′

ЕВАНДРО! Локомотив (Пд) определено беше отборът, който започна да диктува темпото на мача. В седмата минута бразилецът Евандро се включи от фланга, след което отправи прецизен удар от границата на наказателното поле, който бе отразен от Янко Георгиев в корнер.

Снимка 664513

3′

Битката на Коматево се проведе при доста лоши метеорологични условия. Дъждът бе направил така, че тревното покритие да не бъде в най-доброто си състояние, което моментално създаде и предпоставки за доста битка в центъра на терена. Първото интересно събитие за отбелязване беше далечен удар на Оливер Камдем, който премина опасно близо покрай страничната греда на Янко Георгиев.

1′