Равенство бе записано и във втората среща от приятелския турнир за национални женски гарнитури, който е под егидата на УЕФА, а "Топспорт" е медиен партньор на надпреварата.

В петък България и Босна и Херцеговина не успяха да се победят (1:1), а същото вчера сториха и босненките и Армения - 0:0. В срещата липсваха интересни и опасни моменти пред двете врати, а единствените възможности за гол се откриваха след изпълнения на статични положения. И в двата отбора през първите 45 минути изпъкнаха капитанките Пехич за Босна и Костанян за Армения, които показаха най-футболни качества.

Второто полувреме по нищо не се различаваше от първото, като зачестиха нарушенията и играта бе често спирана за навлизане на медицински лица. Най-сериозната опасност в двубоя пропусна капитанката Пехич, която в 72-ата минута се озова сама срещу вратарката на Армения Ана Карапетян, но последната отрази с вещина. Нулевото равенство дава отлична възможност на нашите националки при победа над арменките във вторник да спечелят турнира в Албена.

АРМЕНИЯ – БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА 0:0

АРМЕНИЯ: А. Карапетян, Кханзатян, Костанян, Н. Степанян, Н. Карапетян, Торгунян, Гукасян, Ховханисян (79-Хачатрян (90-М. Степанян), Алексанян, Мангасарян, Хачатрян

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: Трако, Амира Спахич, Новакович, Сукович, Стрехалюк, Кърсо (81-Скърбич), Алмира Спахич (38-Манигода), Пехич, Фетич, Фетахович, Алиса Спахич (68-Йованович)