120+3′
Турнир: Купа на България Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители: 189
120+3′

КРАЙ НА МАЧА!

ФК ЦСКА 1948 - Локомотив (София) 2:2 в полуфинален мач-реванш за Купата на България

ФК ЦСКА 1948 обърна Локо (Сф) след драма в Бистрица и се класира на финал за Купата на България

Вижте подробности

120+2′

Матеус Дуарте е отстранен от игра, след като получи втори жълт картон.

117′

ГОЛ! ЧОЧЕВ! 2:2! В после

дните минути на двубоя домакините успяха да изравнят резултата, а с това и да запишат златна страница в историята на клуба, класирайки се за първи път на финал за Купата на България. Ивайло Чочев се възползва от центриране на Умарбаев и с глава прати топката в мрежата на домакините в 117-ата минута!

113′

Димо Бакалов получи жълт картон.

106′

Жълт картон за Матеус Дуарте.

105′

Последни 15 минути от този полуфинален сблъсък за Купата на България! Ще гледаме ли дузпи или мачът ще бъде решен в последната си част? Предстои да разберем...

105′

Край на първото продължение!

99′

Божидар Кацаров отстъпи мястото си на Райнов.

93′

Чочев имаше добра възможност да обстрелва вратата на гостите, но изстрелът му мина встрани от целта.

90′

НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

90′

ГРЕДА! Умарбаев стреля от дистанция и разтресе десния страничен стълб на вратата, пазена от Гайе!

90′

КРАЙ НА МАЧА! ДВУБОЯТ ВЛИЗА В ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

86′
Снимка 617632

Източник: startphoto.bg

80′

Десет минути до края на мача. По всичко изглежда, че двубоят ще влезе в продължения. Никой не смее да рискува.

71′

Ради Кирилов центрира опасно в наказателното поле на Локомотив, но Кацаров се намеси добре и не позволи на Чочев да нанесе удар към вратата.

63′
Снимка 617629

61′

Димо Бакалов замени Юлиан Ненов.

60′

Затишие в последните минути на стадиона в Бистрица. Залогът е голям - класиране на финал за Купата на България. Двата отбора станаха доста по-предпазливи в действията си.

50′

46′

Карагарен замени Педриньо.

46′

Ивайло Найденов отстъпи мястото си на Бруно Франко.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Играта доста се накъса в последните минути на първата част. Жълт картон и за Божидар Кацаров.

42′

Светослав Диков получи жълт картон.

31′

Хелитон Дос Сантос е декориран в жълто.

28′

ЧОЧЕВ е точен от бялата точка и изравнява общия резултат - 4:4!

27′

Карлос Франса също получи жълт картон, след като оспори решението на Кабаков.

26′

ДУЗПА ЗА ДОМАКИНИТЕ! Защитник на домакините игра с ръка в собственото си наказателно поле. Георги Кабаков първоначално подмина положението, но беше привикан от колегите си във ВАР стаичката и след като преразгледа ситуацията, посочи бялата точка и показа жълт картон на Алан Диас.

Снимка 617628

18′

ГОООЛ! 0:2! РАПОСО! В 18-ата минута гостите попариха своя домакин за втори път. Локомотивци изпълниха корнер, след който домакините не успяха да изчистят добре топката, Селсо Рапосо се пребори за нея и с премерен изстрел с десния крак направи резултата 0:2!

15′
Снимка 617622

9′

ГОООЛ! 0:1! МАЛЕМБАНА! Футболистът от Мозамбик стреля прекрасно от пряк свободен удар и принуди Дани Наумов да извади топката от мрежата си. Страхотно попадение за Локомотив, което прави общия резултат 3:3.

6′

Локомотив се радва на солидна подкрепа от своите привърженици. Феновете на гостите са изпълнили сектора си и подкрепят мощно своите любимци. В сектора за домакинските привърженици пък има петима запалянковци, които също опитват да окажат подкрепа на отбора си.

3′
Снимка 617619

1′

ДВУБОЯТ ЗАПОЧНА! Гостите загубиха първия мач в "Надежда" с 2:3 и се нуждаят от победа с поне 1 гол разлика, за да вкарат двубоя в продължения.

28 Емил Ценов 18 Християн Чипев

ФК ЦСКА 1948 приема Локомотив (София) в реванша от полуфиналите на Купата на България. Срещата на стадиона в Бистрица започва в 19:00 часа.

Столичани спечелиха първата среща в "Надежда" с 3:2 и са една крачка по-близо до финала. Все пак и двата тима влизат в срещата в лоша форма.

Тодор Янчев вярва, че ФК ЦСКА 1948 ще се класира на финал за Купата на България

Реваншът с Локомотив (София) е насрочен за 10 май от 19:00 часа в Бистрица

ФК ЦСКА 1948 загуби с 0:1 от Славия в последния кръг на редовния сезон на efbet Лига. Преди това записа две равенства срещу Черно море и Спартак (Варна), но въпреки това остана с добър аванс пред четвъртия в класирането Левски.

Локомотив (София) няма за какво да се бори до края на сезона в първенството, тъй като изостава с 11 точки от седмия Славия. "Железничарите" са в много лоша форма с четири загуби в изминалите пет мача. Освен това в клуба има проблеми, тъй като собственикът Иван Василев се очаква да обяви, че ще възнамерява да се оттегли от управлението след края на сезона.

Босът на Локо (Сф) е приготвил премии при класиране на финала за Купата

Винаги държа на думата си, категоричен е Иван Василев

В отбора на столичани пък се завръща голмайсторът Ивайло Чочев, който страдаше от контузия в последно време. На линия за двубоя ще бъде и крилото Бирсент Карагарен, както и останалите ключови играчи на ФК ЦСКА 1948.

Наставникът на гостите Станислав Генчев ще може да разчита на всичко най-добро в мача. Той няма проблеми с контузени и наказани играчи.