Отборът на Йънг Бойс записа победа с 2:1 над Ювентус у дома в последния си мач от груповата фаза на Шампионска лига. Въпреки историческия успех обаче, швейцарците отпаднаха от турнира.

Резултатът беше открит в 30-ата минута, когато Оару се разписа от дузпа. Главният рефер отсъди такава заради нарушение на Сандро Алекс, който се хвърли на шпагат срещу съперников играч - 1:0. В 68-ата минута, отново Оару бе в центъра на събитията, след като успя да удвои. Той овладя много хубав пас и от границата на наказателното поле изпрати топката към долния десен ъгъл - 2:0.

Снимка 394977

Източник: БГНЕС

В 80-ата минута, Пауло Дибала се възползва от отбита топка, която веднага изстреля към вратата, а тя влетя за 1:2. Малко преди самия край на срещата, гол на аржентинеца бе отменен заради засада и това бе всичко за тази среща.

Въпреки загубата, Ювентус остана на първата позиция в Група Н с 12 точки, докато Йънг Бойс е последен с четири.

Валенсия победи Манчестър Юнайтед с 2:1

Валенсия надигра слаб Манчестър Юнайтед, без проблеми за Георги Кабаков в Испания

"Прилепите" ще играят в Лига Европа, "червените дяволи" пък са на осминафинал в Шампионска лига