ФК Верея и Ботев (Гълъбово) завършиха 1:1 в контролна среща, която се игра на изкуственото игрище над стадион Берое в Стара Загора. В началните минути на двубоя старозагорци бяха по активния отбор на терена и създадоха няколко голови опасности пред вратата на Ботев.

В 9-та минута Тодор Тимонов с 20-ет метров пас от центъра изведе на стрелкова позиция Симеон Баев , но ударът му беше отразен от вратаря на Ботев. Минута по късно Ангел Костов от удобна позиция не успя на засече с глава топката във вратата на гостите. През тези минути имаше натиск от страна на ФК Верея и в 12-та минута тимът пропусна най-чистото си положение, след като удар на защитника Емил Грозев беше изчистен от голлинията от футболист на Гълъбово. Все пак ФК Верея поведе в резултата в 33 -та минута, а голът падна след неразбирателство между Иван Канев и вратарят Димитър Георгиев от което максимално се възползва Симеон Баев, който от няколко метра прати топката в опразнената врата за 1:0. През целият двубой изобилстваха твърдите единоборства и играта често беше спирана да се оказва медицинска помощ на някой от футболистите.

След почивката още в 49-та минута Ботев успя да изравни. Иван Тошев центрира от фаул в наказателното поле на старозагорци и там от 5 метра най-съобразителен беше Исус Ангелов, който с глава вкара за 1:1. До края двамата отбора не успяха да създадат голови положения пред вратарите, а само имаше епизодични удари, които бяха далеч от целта.

Съставът на ФК Верея - Ас. Желев, Али, Ботев, Грозев, Ганев Идризов, Тимонов, Яшар, Баев, Костов, Стефанов (Илиев, Митев, Евтимов, Анг. Здравчев)