Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 368

Локомотив (София) - Хебър 1:4 в мач от efbet Лига

Хебър шокира Локо (Сф) в "Надежда"

Вижте подробности

90+4′

ГООЛ! 1:4!! Анте Живкович! Крахът за домакините придоби чудовищни измерения в последната минута от добавеното време, когато те инкасираха четвърто попадение. Груба грешка на Дуарте позволи на Маружин да напредне по десния фланг и да пусне пас към Живкович, който от близко разстояние оформи крайното 1:4!

88′

ГООЛ! 1:3!! Търтов! Валпорт получи топката в наказателното поле и стреля, но нацели гредата. Кълбото се върна в краката на Георги Търтов, който слаломира сред няколко бранители в червено-черно и с удар с десния крак уби надеждите на домакините, че могат да вземат нещо от срещата.

85′

Последни 5 минути на надеждата за Локомотив. Не се вижда как домакините ще пробият отбраната на гостите.

73′
Снимка 616217

Източник: startphoto.bg

66′

ГООЛ! 1:2!! Марио Петков си отбеляза автогол! Гостите стигнаха до обрат в резултата в 66-тата минута, когато Георги Търтов притесни вратаря на Локомотив, топката някак си се озова в краката Петков, а той се беше засилил и я прати в собствената си врата.

62′

Жълт картон за Георги Търтов.

60′

Владение на топката: Локомотив (Сф): 55%, Хебър: 45%

57′

Осира Корнел получи първия жълт картон в мача.

53′
Снимка 616210

52′

КАЦАРОВ! Домакините органзириаха бърза атака по десния фланг, а Селсо върна топката към Божидар Кацаров, който стреля от границата на наказателното поле, но за пореден път Дебърлиев се намеси страхотно и опази вратата си от попадение.

50′

Отбраната на Локомотив заспа в 50-та минута, когато Серано центрира към Валпорт, но само неточният изстрел на последния остави резултата 1:1.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

ГООЛ! 1:1!! Цонков! В последните секунди на полувремето гостите успяха да възстановят равенството. Минималното добавено време от съдията беше изтекло, но футболистите на Хебър си спечелиха корнер. Реферът остави изпълнението на ъгловия удар, а централният защитник на гостите Стефан Цонков се възползва великолепно от центрирането и с глава изравни резултата.

45′

2 минути добавено време на първата част

42′
Снимка 616218

35′

Владение на топката: Локомотив (Сф): 57%, Хебър: 43%

33′
Снимка 616209

26′

ШАНС ЗА ЛОКОМОТИВ! Вутов намери Франса в наказателното поле на гостите. Бразилецът финтира бранител на Хебър и нанесе добър удар, но Дебърлиев демонстрира отличен рефлекс и с една ръка успя да опази мрежата си от второ попадение.

22′

Октай Хамдиев има проблеми и няма да може да продължи мача. Любо Пенев е принуден да прибегне до резервната скамейка и замени Хамдиев с Лорен Марузин.

16′

ГООЛ! 1:0!! Антонио Вутов стреля хладнокръвно в левия ъгъл на Дебърлиев и изведе домакините напред!

14′

ДУЗПА ЗА ДОМАКИНИТЕ! Хамдиев действа непозволено срещу Дуарте в наказателното поле и реферът посочи бялата точка!

4′

Груба грешка на Дебърлиев позволи на Франса да прати топката в мрежата на гостите още в 4-тата минута, но се оказа, че футболистът на "железничарите" е бил в положение на засада. Повторенията ни убедиха в правотата на арбитрите.

3′

Георги Търтов опита късмета си с изстрел от дистанция, но топката прелетя високо над вратата.

1′

5 Дейвид Малембана 84 Стилиян Тисовски

Локомотив (София) посреща Хебър в мач от 28-я кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 15:00.

Домакините имаха малко време за възстановяване след полуфиналния сблъсък, който изиграха за Купата на България срещу ФК ЦСКА 1948. Тимът на Станислав Генчев може и да е все още уморен, като добрата новина е, че Селсо Рапосо се завръща след наказание.

Локомотив (София) - ФК ЦСКА 1948 2:3 в първи полуфинал за Купата на България

ФК ЦСКА 1948 взе минимален аванс в сблъсъка с Локо (Сф) за Купата, всичко ще се реши в Бистрица

Красимир Милошев може и да се завърне в стартовите 11 на отбора. Орачев, Петков и Александров са напълно възстановени и са на разположение за Станислав Генчев.

Хебър вкара впечатляващите 10 гола на Локомотив в последните четири мача между двата отбора. Наставникът на тима от Пазарджик Любослав Пенев заяви, че всички вярват в спасението. От клуба организираха специален превоз за феновете до стадион "Надежда". Хебър е в изключителна слаба форма, като има едва една победа в последните си 14 мача.

Локомотив (София) обяви цените на билетите за мача с Хебър

Двубоят стартира в 15:00 часа

Локомотив (София) се бори за 7-а позиция в класирането, а Хебър иска да оцелее. И двата тима имат нужда от трите точки.

Главен съдия на срещата Георги Иванов, с помощници Христо Хаджийски и Красимир Атанасов. С ВАР ще се занимават Станимир Тренчев и Димитър Русев. Делегат на БФС е Кирил Лозанов, а работата на реферите зорко ще следи Стефан Апостолов.

Любо Пенев: Не се отказваме, ще работим