Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители: 89

ФК ЦСКА 1948 - Арда 1:1 в мач от плейофите на efbet Лига

ФК ЦСКА 1948 и Арда поделиха точките в Бистрица

Гостите доиграха мача с човек по-малко

89′

Домакините не оказаха някакъв сериозен натиск на своя гост, след като останаха с човек повече, но минута преди края Симеон Василев стреля опасно от дистанция, но Господинов внимаваше.

Снимка 663119

Източник: startphoto.bg

86′

Жълт картон за Иван Коконов.

80′

По една смяна и за двата отбора. Станислав Иванов отстъпи мястото си на Иван Коконов за гостите, а в другия отбор Топузов смени Педриньо.

64′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА БОБИ ЦОНЕВ! Гостите от Арда останаха с човек по-малко в 64-ата минута. Боби Цонев влезе много грубо в краката Талис и първоначално съдията му показа жълт картон, но беше привикан от ВАР и след като видя повторение - показа директен червен картон на рожденика Борислав Цонев.

57′

1:1! Педриньо! Резултатът беше изравнен в 57-ата минута на мача. Домакините получиха пряк свободен удар пред наказателното поле, а с изпълнението се зае Педриньо. Бразилецът прехвърли стената, топката тупна лошо пред вратаря и влетя в мрежата му за 1:1.

48′

ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! Три минути след подновяването на играта хората на Валентин Илиев бяха много близо до гола. Карагарен получи топката в наказателното поле и стреля много хубаво от въздуха, но в страничната греда. Кълбото все пак се върна в краката на Сердюк, но нападателят не успя да реагира бързо и пропусна да вкара в опразнената врата.

46′

Валентин Илиев прави две промени. Парвиз Умарбаев и Евгени Сердюк замениха Радослав Кирилов и Реян Даскалов.

Снимка 663116

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

43′

Милен Стоев получи първия жълт картон в мача. Това е негов пети в първенството и той ще пропусне следващия мач на Арда.

40′

Пет минути преди почивката Борислав Цонев центрира остро в наказателното поле, а защитата на домакините отново не успя да опази Чинонсо Офор, който нанесе удар с глава, но покрай дясната греда.

Снимка 663121

27′

ГООООООООООООООООЛ! 0:1!!! ОФОР!!! Гостите успяха да открият резултата в 27-ата минута. Принц Окезие проби по левия фланг и центрира отлично в наказателно поле, където Росен Божинов не се ориентира добре и не успя да опази мощния нападател на Арда - Чинонсо Офор, който с глава опъна мрежата на домакините.

20′

Стрелбата извън наказателното поле продължи и в средата на полувремето, но този път беше пред другата врата. Борислав Цонев шутира от около 25 метра, ала стражът на домакините спаси с ефектен плонж.

17′

Домакините за втори път опитаха да открият резултата с удар от дистанция. В 17-ата минута този път изпробва рефлекса на Господинов, който обаче отново се справи добре и боксира далеч от вратата си.

15′
Снимка 663112

12′

В 12-та минута Педриньо получи топката пред наказателното поле, обърна се и нанесе мощен шут, който затрудни леко Господинов, но все пак вратарят се справи.

6′

Двата тима изобщо не чакаха и се хвърлиха в атаки от първите минути на мача. Все още обаче нищо сериозно и пред двете врати.

1′