Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Пловдив Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

4 минути добавено време.

82′

ГОЛ! ТОМБАК!! В 82-ра минута Галин Иванов изведе Ертан Томбак сам срещу Ханкич, а десният защитник хладнокръвно прати топката покрай вратаря за 3:1!

79′
Снимка 632284

Източник: startphoto.bg

77′

Около четвърт час преди края Славия имаше отлична възможност да намали изоставането си. Галин Иванов получи топката в наказателното поле и технично насочи топката ниско до гредата. Ханкич обаче се хвърли като котка и с една ръка опази мрежата си суха.

63′

В 63-а минута Галин Иванов центрира отдясно, а Керчев с глава прати топката в мрежата. Оказа се обаче, че футболистът на Славия се е намирал в положение на засада.

60′

Виктор Генев получи официално предупреждение.

59′
Снимка 632279

58′

Жълт картон за Антоан Бароан.

55′

Десет минути след подновяването на играта Акере стреля много опасно от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри от дясната греда.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40′

ГООЛ! 3:0!! СЕКУЛИЧ ОТНОВО Е ТОЧЕН! Секунди след първия си гол, Секулич се разписа за втори път. Нападателят се втурна към топката в наказателното поле, Кръстев опита да изчисти, но топката се удари в тялото на хърватина и влезе в мрежата.

38′

ГООЛ! 2:0!! СЕКУЛИЧ! В 38-ата минута Акере проби по десния фланг и опита да центрира, получи се много неприятен рикошет, който прехвърли вратаря на "белите", а на голлинията дебнеше Мартин Секулич, който с глава отне славата на Акере.

30′

Ботев имаше прекрасна възможност да удвои преднината си в 30-а минута на двубоя, когато Рабей навлезе опасно в наказателното поле, но ударът му с левия крак беше спасен от Николай Кръстев.

28′

Жълт картон за Реда Рабей.

26′

ГООЛ! 1:0!! ИВЕЛИН ПОПОВ!! Домакините откриха резултата в 26-а минута на двубоя. "Белите" разиграха лошо в защита, Акере пресира бранителите и открадна топката, а тя се озова в краката на Карабельов, който намери Ивелин Попов в наказателното поле, а за капитана на Ботев остана най-лесното - да прати топката в празната врата.

17′

В 17-а минута на мача "белите" изпълниха корнер, след който Тони Тасев стреля опасно, Ханкич спаси, а Галин Иванов прати топката във вратата на домакините, но се оказа, че капитанът на Славия е бил в положение на засада.

10′

Равностойни първи минути на стадион "Христо Ботев" в Пловдив. Няма чисти положения пред нито една от двете врати.

1′