90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:
90+5′

Край на двубоя! Черно море победи Ботев (Враца) като гост с 1:0, след попадение на Атанас Илиев от дузпа.

90+4′

Съдията показа на Велислав Василев жълт картон за неспортсменска проява.

90+3′

Николай Златев замени Мазир Сула.

90+3′

Велислав Василев ще доиграе мача вместо Едгар Пашеко

90′

Пет минути добавено време на втората част.

86′

Иван Дюлгеров с великолепно спасяване след удар на Спас Георгиев.

83′

Красимир Тодоров смени Луиз Фелипе Соарес.

83′

Арлинд Дакай влиза на терена вместо Исмаил Иса.

81′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Атанас Илиев открива резултата от дузпа.

78′

ВТОРА ДУЗПА ЗА "МОРЯЦИТЕ"!

75′

Опасен удар на Пашеко мина покрай вратата на Федерико Бариос.

74′

Браян Переа получи жълт картон за неспортсменска проява.

72′

Браян Мендоса отстъпи мястото си на Мартин Смоленски.

70′

Браян Мендоса получи жълт картон за нарушение срещу Пачеко.

68′

Васил Панайотов е заменен от Александър Василев.

68′

Още една смяна в състава на гостите. Атанас Илиев влиза на мястото на Цветомир Панов.

51′

Удар на Жан Пиер да Силва е спасен от Иван Дюлгеров.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Даниел Генов е заменен от Спас Георгиев.

45′

Марко Мажуга отстъпи мястото си на Жан Пиер да Силва.

45′

Край на първото полувреме. Ботев (Враца) и Черно Море се оттеглят на почивка при резултат 0:0.

34′
Снимка 632275

Източник: startphoto.bg

Нов пропуск на гостите. Васил Панайотов проби отдясно и върна към точката за изпълнение на дузпа, но Исмаил Иса, оставен абсолютно непокрит, стреля в аут.

23′

Първа възможност и за домакините, но ударът на Момчил Цветанов е отразен от вратаря на "моряците" Иван Дюлгеров.

15′
Снимка 632273

Федерико Бариос спаси удара от бялата точка на Пабло Гарсия, а при добавката Живко Атанасов стреля високо над вратата.

14′

Дузпа за Черно море. Едуардо Кунде фаулира Едгар Пачеко в наказателното поле и съдията Ивайло Ненков отсъди дузпа за гостите.

2′

Първа възможност за Черно море. Исмаил Иса стреля отблизо, но Федерико Бариос с вещина изби в ъглов удар.

1′

9 Атанас Илиев

Черно море победи като гост Ботев Враца с 1:0 в среща от осмия кръг на Първа лига. Единственото попадение в двубоя бе дело на резервата Атанас Илиев, който бе точен от дузпа в 81-тата минута.

Моряците вледееха инициативата през по-голямата част от мача, но пропуснаха множество положения за гол. През първото полувреме гостите не успяха да реализарт дузпа, след като удара на Пабло Гарсия от бялата точка бе отразен от Федерико Бариос. Вратарят на врачани се намеси решително още няколко пъти и определено бе в основата интригата в двубоя да се запази до последно.

От своя страна врачани също имаха по едно добро положение за отбелязване на гол през всяко едно от двете полувремена, но Иван Дюлгеров отрази опасни удари на Момчил Цветанов и резервата Спас Георгиев.

След тази победа Черно море излезе начело в класирането на Първа Лига с актив от 20 точки, докато врачани остават на 12-а позиция с шест.