Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Берое и ЦСКА не се победиха в мач от efbet Лига

Берое спря победния ход на ЦСКА в efbet Лига

Густаво Бусато се превърна в герой за "червените"

90+1′

И отново Бусато парира удар. Този път на Раян Даскалов!

90′

Шанс за Берое! Камен Хаджиев стреля с глава, но Густаво Бусато отново спасява. Определено бразилският страж е един от кандидатите за играч на мача.

87′

Илиян Стефанов излиза. На негово място се появява Абубакар Тунгара

83′

Тибо Вион излиза и на негово място влиза Иван Турицов

82′

Калоян Кръстев се появява в игра на мястото на Яник Вилдсхут

81′

Напрежението започва да взема връх. Всяка грешка в този момент може да е фатална. Жълт картон за Джуниет Али

75′

Четвърт час до края. Ще успее ли някой да изтръгне трите точки? Остава да разберем...

70′

Федерико Варела отсъпва мястото си на Йоан Баи

67′

Току що влезлият Лебон получи възможност да стреля към вратата, но Бусато отново внимаваше.

65′

Кукула заменя Камбуров

65′

Херман Лебон влиза на мястото на Даниел Генов

59′

Жеферсон влиза на мястото на Амос Юга

58′

Пламен Гълъбов отстъпва мястото си на Карло Мухар

55′

Шанс за Берое! Даниел Генов се озова непокрит в наказателното поле и стреля, но високо над вратата. Това положение събуди зрителите по трибуните.

52′

ЦСКА пак притисна домакините, но засега без успех. Берое опитва да отговори с бързи контраатаки.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

46′

Само няколко секунди след подновяването на играта Юрген Матей получава жълт картон

46′

Фуртадо е заменен от Джуниет Али

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! Двата тима оставиха развръзката в мача за вторите 45 минути.

42′

Фуртадо за втори път спира непозволено Яник Вилдсхуд. Трябва да внимава, защото вече има един жълт картон.

40′

Спокойни минути на стадиона в Стара Загора.

31′

Силни минути за ЦСКА. "Армейците" обсадиха вратата на Берое и изпълниха няколко статични положения пред Гендий Ганев, но резултатът остава непроменен.

30′

Фуртадо също получава жълт картон.

27′

Илиян Стефанов получава първия жълт картон в мача. Той задържа неспортсменски Тибо Вион и реферът правилно го предупреди официално.

25′

Мартин Камбуров се свлече в наказателното поле и иска дузпа. Кабаков остава безмълвен, а на повторенията се видя, че нападателят падна твърде леко. Играта продължава.

20′

Страхотен шанс за домакините! Мартин Камбуров получи топката в наказателното поле и я насочи в долния ляв ъгъл, но Бусато се справи блестящо и отрази. Стражът на "армейците" доказа защо е смятан за един от най-добрите вратари в Първа лига.

16′

Феде Варела изведе Жорди Кайседо на стрелкова позиция, но еквадорецът не намери добре топката и я прати в аут. Това бе добра възможност за "червените".

14′

Двубоят е доста динамичен и атаките към двете врати следват една след друга, но до този момент има прекалено много брак в играта и на двата отбора.

9′

Всичко е наред със стража на "червените. Играта е подновена.

8′

Проблеми за Густаво Бусато. Играта временно е спряна.

6′

Добра възможност за ЦСКА! "Армейците" изпълниха пряк свободен удар на около 2 метра зад наказателното поле. Метс чукна късо към Вион, но ударът на французина бе разочароващ.

2′

Още в началото домакините организираха добра атака и Мартин Камбуров имаше възможност да отправи удар, но той бе блокиран от Карол Метс.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Първи с топката започват момчетата на Стойчо Младенов!

1′

30 Серкан Юсеин 29 Томас Лам

ЦСКА гостува на Берое в Стара Загора в двубой от 12-ия кръг на efbet Лига. Двата отбора се изправят един срещу друг днес от 19:00 часа.

В понеделник заралии допуснаха пето поражение от началото на сезона с минималното 0:1 от ФК ЦСКА 1948. Загубата на собствен терен от Черно море обаче остава единствена, а в Стара Загора тимът постигна четири от общо петте си победи в първенството.

Цялостната оценка за представянето до момента обаче не е добра, а всички победи у дома дойдоха трудно с 1:0.

ЦСКА се движи отлично в българския елит. Победите са седем, а единствената грешна стъпка бе при 1:1 със Славия на "Българска армия". Доста добра резултатност показват "червените" с 18 отбелязани гола за осем мача, но пък действията в защита са притеснителни.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Суха мрежа липсва във вече пет поредни мача за първенство, а преди седмица Ботев Пловдив се върна в мача с два късни гола за поражение с 2:3.

Един от най-постоянните футболисти на ЦСКА от началото на сезона Греъм Кери няма да бъде на разположение на Стойчо Младенов. Ирландският халф получи разтежение по време на домакинството срещу Заря (Луганск) от Лигата на конференциите.

Осмицата на "червените" почувства болки в самото начало на втората част, но опита да стисне зъби и да остане на терена. В 57-ата минута обаче бе заменен от Варела, след като остана на земята, неспособен да продължи. Очаква се аржентинецът да замени Кери и срещу Берое.

Борислав Михайлов отговори на Стойчо Младенов и обяви: Поне два пъти съм помагал на ЦСКА