Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

75′

Арда натисна своите домакини в последните минути. Мощен шут на Цонев беше спасен от вратаря на Берое в 75-а минута.

59′

Тунгара прати топката в мрежата на Берое, но се оказа, че се е намирал в положение на засада и това попадение за Арда беше отменено.

59′

58′
Снимка 627444

Източник: startphoto.bg

57′

ГРЕДА ЗА БЕРОЕ! Себайос се оказа на отлична позиция за шут в наказателното поле на гостите, но само левият страничен стълб го лиши от попадение!

51′

Деян Лозев получи първия жълт катон в мача.

47′

Гостите можеха да изравнят резултата само две минути след подновяването на играта. Удар на Светослав Ковачев обаче бе отрзаен с вещина от аржентинския вратар на старозагорци.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

45+1′

В последните секунди на първата част гостите имаха отлична възможност да изравнят резултата, но Преслав Боруков не се възползва от прекрасно центриране от корнер и не нанесе добър удар към вратата.

40′

Радослав Цонев центрира опасно от пряк свободен удар, но куп футболисти на Арда се разминаха с топката, а най-близо беше Омар Сако. В крайна сметка домакините оцеляха при тази ситуация.

30′

Кратка пауза за освежаване на двата отбора.

20′
Снимка 627446

14′

Малко след попадението на Берое Станислав Иванов успя да прати топката във вратата на домакините, но радостта му бе кратка, тъй като се оказа, че се е намирал в положение на засада и авансът на домакините се запази.

8′

ГООЛ! 1:0! ТРИБУЛЕ! Домакините успяха да открият резултата само 8 минути след началото на двубоя. Беройци организираха светкавична контраатака, при която Вини Трибуле напредна на скорост, финтира бранител на Арда и стреля, а след получилия се рикошет топката стана неспасяема за стража на гостите и на Господинов не му остана нищо друго, освен да я извади от мрежата си.

1′

98 Тонислав Йорданов

Берое и Арда (Кърджали) се изправят един срещу друг в последен мач от втория кръг на efbet Лига. Срещата в Стара Загора започва в 21:15ч.

Двата отбора стартираха сезона по-различен начин. Берое се наложи над Пирин с 2:1 като гост, докато Арда завърши наравно 3:3 с Черно море изключително интересен двубой.

Бивш футболист на Берое подсили сръбски отбор

Зария Ламбулич ще играе за ИМТ Нови Белград

Домакините привлякоха цели  11 играчи до момента, а в последната седмица най-новото попълнение е  Едвин Ласзо подсили тима.

Арда от своя страна положи усилишда уреди двама от чужденците си за визитата на Берое. Това са Хюсеинов от Азербайджан и Окези Принц от Нигерия.

Двамата имаха проблеми с документите за домакинството срещу Черно море от първия кръг на новия шампионат и не можаха да са на линия за мача.