Тотнъм победи с 3:2 Брага в среща-реванш от осминафиналите в турнира за Купата на УЕФА.

Димитър Бербатов вкара две от попаденията и подаде за третия гол във вратата на гостуващия тим. Българският нападател игра отново с лента в подкрепа на осъдените български сестри в Либия.

Гостите поведоха в 24-ата минута с автогол на защитника на Тотнъм Хъдълстоун, който прати топката зад вратаря Черни след изпълнение на пряк свободен удар.

Само след четири минути Димитър Бербатов вкара гол и изравни резултата.

В 41-ата минута националният нападател на България овладя топката след отличен пас, спря топката на гърди и със силен удар прати коженото кълбо в мрежата на Сантош.

През втората част Брага стигна до равенството с попадение на Андраде, който в 61-ата минута с мощен шут от пряк свободен удар разстреля стража на домакините Черни.
Топката мина през стената изградена от футболистите на Тотнъм и влетя точно в центъра на вратата.

Третото попадение във вратата на Брага вкара Стед Малбранк, който след двойно подаване с Бербатов вкара трети гол и класира английския тим за четвъртфинал. Резултатът от двете срещи е 6:4 за Тотнъм.

Димитър Бербатов бе обявен за футболист на мача след победата.