Славия падна с 0:1 от третодивизионния Пирин (Разлог) във втората си контрола от началото на годината.

Треньорът на „белите" Емил Велев пусна два различни състава преди и след почивката, като единствено Мартин Сечков остана на терена пълни 90 минути.

Добри положения за столичани профукаха Христов и Димитров, а Пирин трудно организираше опасни атаки.

В 82-ата минута обаче един дълъг пас намери свободен играч на Разлог, който влезе в пеналта и бе спънат от вратаря Зарев. Пандев изпълни отсъдената дузпа и донесе победата на аматьорския тим.

Съставът на Славия:

1.Вълков 21. Дяков 20. Димитров 22. Генев 18. Филипов 17. Божов  9. Г.Христов 77. Пеев 33. Баяно 27. Том 6. Сечков

След почивката в игра влязоха: 26. Зарев 25. Дениран 3. Огнянов 15. Предев 7. Илиев 5. Георгиев 19. Данило 4. Желев 2. Ортега 14. Байдаков