58′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители: 229
49′

ГОЛ! 3:0! Логичното се случи само минута по-късно, когато Рик Джонатан изведе Ерик Маркус сам срещу вратаря Божев, а нападателят на "орлите" хладнокръвно реализира за 3:0.

48′

Още в първите минути на второто полувреме Лудогорец можеше окончателно да убие интригата в мача, но изстрели на Руан Круз и Дени Групер бяха блокирани от играчи на отбора от Бистрица.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Снимка 688761

Източник: startphoto.bg

45+2′

ПОЧИВКА!

44′

Жълт картон за Талис, който фаулира Рик Джонатан на границата на наказателното поле.

34′

Гостите не се съкрушиха след двете попадения във вратата си и 10 минути преди почивката имаха прекрасен шанс да намалят пасива си. Бирсент Карагарен центрира опасно от десния фланг, Ради Кирилов дебнеше на задна греда и стреля с глава, ала намесата на Падт беше блестяща и той опази мрежата си от гол.

Снимка 688762

24′

ГОЛ! 2:0! ЧОЧЕВ! Натискът на домакините се засили, а това доведе до няколко положения пред вратата на "48". В 24-та минута Рик Джонатан центрира от корнер, а топката беше изчистена, но Дени Групер я върна с глава в наказателното поле. Там Ивайло Чочев се оказа най-съобразителен и вкара топката в мрежата за кеф на малкото хора по трибуните.

15′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! ЕРИК МАРКУС! Точно след четвърт час игра домакините откриха резултата. Ерик Маркус открадна топката от гостите и комбинира прекрасно с Нареси, който му даде пас с петичка, а най-новото попълнение на разградчани опъна мрежата с техничен шут.

11′

В 11-ата минута на двубоя Ерик Маркус отправи коварен удар към вратата на гостите от границата на наказателното поле, но след лек рикошет домакините получиха само корнер.

5′

Двубоят в Разград стартира пред изключително малко зрители, а това сякаш допринесе за доста вялото начало. Все пак в 5-ата минута Стив Фуртадо обстрелва вратата на Лудогорец от дистанция, но топката премина високо над напречната греда.

1′

ГЕОРГИ КАБАКОВ ДАДЕ ПЪРВИЯ СЪДИЙСКИ СИГНАЛ ЗА НАЧАЛО НА МАЧА!

90 Спас Делев 91 Райън Бидунга

Лидерът Лудогорец приема ФК ЦСКА 1948 в последен мач от 13-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Хювефарма Арена" в Разград днес от 18:00 часа.

Разградчани са амбицирани да увеличат преднината си пред преследвачите Ботев Пловдив и Левски. Евентуална победа днес ще има осигури аванс от 6 точки, като "сините" са и с мач повече.

"Орлите" влизат в двубоя след загубата от Андерлехт с 0:2 в Лига Европа, която бе съпътствана от много напрежение и нерви. Треньорът на домакините Игор Йовичевич няма да може да разчита на трайно контузения Бърнард Текпетей, докато капитанът Антон Недялков вече тренира наравно със съотборниците си и може да се завърне в групата, макар и като резерва.

Важен играч на Лудогорец е аут за сблъсъка с Атлетик (Билбао)

Ето подробности

ФК ЦСКА 1948 се намира в много лоша серия, като не познава вкуса на победата в четири поредни мача. "Червените" заемат девета позиция във временното класиране с 14 точки.