Медицинският щаб на ЦСКА ще опита да вдигне централния нападател Аарон Исека за домакинството на Лудогорец, насрочено за уикенда след ноемврийската пауза за мачове на националните отбори, съобщава "Тема Спорт".

Белгиецът почти сигурно няма да бъде на разположение на Александър Томаш до прекъсването в първенството, но целта е да бъде на линия за срещата с разградчани на 23-24 ноември.

ЦСКА иска да се раздели с Фаетон през януари, "червените" вече са му поставили цена

Вижте каква сума искат армейците за Фаетон

Както е известно, Исека е с разтегната странична връзка на коляното след тежкия сблъсък в края на първото полувреме срещу Левски, когато вратарят Матей Маркович връхлетя върху него. Веднага след интервенцията той прекара няколко минути, лежейки на терена, но все пак събра сили и започна и втората част, преди да бъде заменен от Коялипу в 64-ата минута.

Изследванията след мача обаче показаха, че братът на Мичи Батшай ще се нуждае от почивка и специално възстановяване преди да се завърне в игра. В негово отсъствие атаката е водена от Годиун Коялипу, който срещу Ботев Враца отбеляза четвъртия си гол за сезона.