Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:
90+7′

КРАЙ НА МАЧА!

87′

ГОООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ! "Смърфовете" решават мача в своя полза. При центриране в наказателното поле бранител на Берое изчисти нескопосано топката, която попадна в Христо Иванов, чието докосване се оказа достатъчно да се разпише за 2:0.

86′

Жълт картон за Оиер Исаса.

82′

Жълт картон за Хорхе Сегура.

Снимка 678347

Източник: startphoto.bg

79′

Луков! Нападателят Георги Каракашев за малко да допусне фатална грешка, подарявайки топката на Сантяго Годой, чийто силен изстрел бе париран от вратаря Мартин Луков.

76′

Жълт картон за Енцо Еспиноса.

67′

Пропуск за Локо Пловдив! Капитанът на "смърфовете" Димитър Илиев успя да съхрани топката в наказателното поле на Берое и находчиво я подаде към Христо Иванов, който стреля покрай левия страничен стълб.

64′

Mартин Хайдаров заменя Николас Пенев.

57′

ГООООООООЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! На фона на пропуските на "заралии", възпитаниците на Любо Пенев свариха неподготвена отбраната на Берое. Фланговият футболист Николас Пенев центрира коварно в наказателното поле, където Жулиен Лами засече топката с глава за 1:0.

52′

Втора възможност за Берое! При центриране от ъглов удар Лучано Скуадроне отклони центриране към далечната греда, а там Сантяго Годой напълно необезпокояван стреля моментално, предизвиквайки Мартин Луков отново да осуети попадение във вратата си.

50′

Шанс за Берое! "Заралии" стартираха по-вдъхновено второто полувреме и едва в 50-та минута създадоха първата опасна ситуация в мача. Винисиус Белоти овладя подаване на левия фланг, след което навлезе в наказателното поле, откъде отправи корав удар, но Мартин Луков се намеси с качествена намеса.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

ПОЛУВРЕМЕ!

33′

Претенции за дузпа от страна на Берое! Леандро Годой бе повален в наказателното поле на "смърфовете", но аржентинецът е бил в положение на засада.

28′
Снимка 678332

17′

Христо Иванов също получава жълт картон.

15′

Карлос Алгара си изкара жълт картон.

10′

Локомотив Пловдив е отборът, който доминира във владението на топката, но до момента играчите на Ел Гоаледор не застрашават вратата на домакинския страж.

8′

Жълт картон за Георги Каракашев.

1′

21. Алберто Техеро 5. Тодор Павлов

Берое и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг в двубой от четвъртия кръг на efbet Лига. Срещата в Стара Загора стартира в 19:00 часа, а главен съдия ще бъде Драгомир Драганов.

Домакините се намират в доста добра форма от старта на сезона. Въпреки многото промени в състава, "заралии" все още нямат загуба. Първо Берое победи Септември (София), след това направи равен с Локомотив (София), а миналия кръг постигна успех над Ботев (Враца). Така тимът има седем точки и към момента заема четвъртата позиция.

Локомотив (Пловдив) подписа с бразилец

Те привлякоха Марсилио Силва

Локомотив от своя страна стартира добре сезона, но оттам нататък представянето на тима спада. Първо "смърфовете" победиха Арда, но след това последва равенство с Ботев (Пд), а в миналия кръг загубиха от Левски. Така момчетата на Любо Пенев имат в актива си четири точки и заемат седмата позиция.

Интересното е, че Локомотив привлече двама нови футболисти преди днешната среща. Пловдивчани се подсилиха с Йохан Н'зи и крилото Марсилио Силва. Така новите попълнения в тима на "черно-белите" са общо пет за този трансферен прозорец.

През миналия сезон Локомотив и Берое се срещнаха два пъти. В Пловдив "заралии" се наложиха с 2:1, а в Стара Загора срещата завърши 2:2. Любопитно е, че двата тима играха и контрола преди месец. Тя също не излъчи победител (0:0).