Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители: 1321

КРАЙ НА МАЧА!

Берое и Локо (Пловдив) поделиха точките след здрав сблъсък в Стара Загора

Мачът завърши при резултат 2:2

90′

7 минути добавено време

86′

ГОВЕА! В 86-ата минута домакините можеха да вземат пълния актив от точки, ако стражът на Локомотив не беше спасил по великолепен начин изстрел на Жорди Говеа.

85′

Жълт картон за Себастиян Вия.

70′

След бурното начало на втората част, в последните 20 минути на стадиона в Стара Загора има затишие. Дали пък не е затишие пред буря?

50′

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ! 2:2!!! АНГЕЛ ЛЯСКОВ ИЗРАВНЯВА! Радостта на домакините беше за кратко, след като гостите изравниха резултата само 3 минути след попадението на Трибуле. В изненадващ голмайстор за "смърфовете" се превърна Ангел Лясков, който се възползва от центриране на Бабакар Дион и с глава прати топката в мрежата. По този начин Лясков ознаменува своя мач №100 в елита с попадение.

47′

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ! 2:1! ВИНИИИИИИИ ТРИБУЛЕЕЕЕ! Две минути след подновяването на играта домакините поведоха. Джани Политино центрира по земя в наказателното поле, а там дебнеше Вини Трибуле, който от близка дистанция нямаше как да сгреши.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

37′

Жълт картон за Камара.

32′

ГОООЛ! 1:1!! ДИМИТЪР ИЛИЕВ ИЗРАВНЯВА ОТ ДУЗПА! Четвърт час преди почивката резултатът беше изравнен. Димитър Илиев изведе Мичи Нтело в наказателното поле на Берое, където нападателят беше фаулиран от вратаря. Ел-Хатиб този път не се поколеба и нямаше нужда от помощ, за да види нарушението и без намесата на ВАР. С изпълнението на дузпата се нагърби капитанът Димитър Илиев и с точен изстрел в горния ляв ъгъл направи резултата 1:1.

16′

ГОООЛ! 1:0!!! ВИЯ Е ТОЧЕН ОТ ДУЗПА! В 14-та минута на мача Себастиян Вия навлезе опасно в наказателното поле и беше съборен от Хорхе Сегура. Реферът първоначално отсъди корнер, но беше очевидно, че има нарушение на Сегура и се наложи преглед на положението със системата ВАР. Ел-Хатиб промени решението си на секундата и посочи бялата точка. Зад топката застана потърпевшият Вия и с изпълнение в стил "Паненка" откри резултата.

10′

ПОЛИТИНО! Берое отговори с много опасна атака в 10-та минута. Себастиян Вия центрира в наказателното поле, където Джани Политино беше непокрит и като по чудо не прати топката в мрежата от 1 метър.

Снимка 661111

Източник: startphoto.bg

4′

ШАНС ЗА ЛОКО! Още в 4-тата минута на мача гостите от Локомотив пропуснаха отлична възможност да излязат напред в резултата. Димитър Илиев изведе Бабакар Дион сам срещу вратаря, но изстрелът на нападателя беше спасен. Топката все пак попадна в Мичи Нтело, който стреля изключително неточно от границата на малкото наказателно поле и кълбото излезе в аут.

1′