Селекционерът на младежкия национален отбор Тони Здравков очаквано не остана доволен след загубата с 1:2 от Созопол в контролен мач, който се проведе в Сливен. Бившият треньор на Левски и Ботев (Вр) сподели, че единствените светли сигнали в мача са били играта на тима през първата част, както и в последните 15 минути на мача.

„Доволен съм от играта през първото полувреме, но не и от това, че загубихме мача. Създадохме 3-4 положения за гол, реализирахме веднъж и същевременно не допуснахме нито една опасна ситуация пред нашата врата.

През второто полувреме подценихме съперника и след груби индивидуални грешки в нашата защита се стигна до изравняване. След попадението тръгнахме да играем по-офанзивно, но наивна грешка в отбраната ни доведе до втори гол за Созопол", коментира Тони Здравков.

„Трябва да изчистим грешките сега, за да не ги допускаме в официални срещи. Този лагер-сбор беше главно с цел да се опознаем повече играчи, да им дадем шанс и да изградим основна група от 22-23 футболисти, с които  да работим", каза още селекционерът.