Симеон Славчев не остана доволен от равенството на българския национален отбор срещу Черна гора в квалификациите за Евро 2020.

Халфът остана притеснен за получената от Ивайло Чочев травма:

"Съжалението е огромно. След мача паднахме на земята и наведохме глави от съжаление, че изпуснахме победата. Водеха ни с 0:1, но ние не спряхме до последно. Следващият мач трябва да поправим тази грешка, тъй като за мен това е грешна стъпка, неуспявайки да победим пред нашите фенове.

България и Черна гора не се победиха - 1:1

България спаси точката срещу Черна гора, Неделев с гол от несъществуваща дузпа за 1:1 на "Васил Левски"

Равенство за "лъвовете" на старта на европейските квалификации

Първото полувреме играхме добре тактически. През втората част положително бе, че стигахме до положения, но негативното е, че ги изпускахме. Дадохме всичко в края, за да обърнем мача. Отличавам феновете, че ни подкрепяха до последно и дано продължи така. Ние сега трябва да спечелим следващия мач.

Тодор Неделев: Това равенство може да е от значение в края на надпреварата

Голмайсторът Неделев: Това равенство може да е от значение в края на надпреварата

"Като видях коляното на Чочев, изтръпнах"

Казаха ми, че контузията на Ивайло Чочев е много тежка. Докато беше на терена, печелеше всичко и бе отличен с топката. Дано се възстанови бързо. В моята глава бе, че исках да победим заради него, тъй като ми е приятел. Второто полувреме се вдигнахме и играхме силно. Това значи, че нямаме психологически проблем и отиваме в Косово да се реваншираме за днешния равен резултат. Положителното е, че изравнихме и показахме характер", каза Славчев.