Младежкият национален тим на България победи Гърция с 4:1 в приятелски мач. Срещата се игра в Атина, а капитан на българите в тази среща беше третият вратар на Ливърпул Николай Михайлов.

Българите откриха още в 15-ата минута, когато Балафас си вкара автогол. Десет минути преди преди края на първото полувреме Владислав Мирчев заби второто попадение.

В 41-ата дебютантът Удоджи, известен сред съотборниците си с българско си име Митко Георгиев вкара за 3:0. Това е и първият чернокож футболист в историята на националния ни тим, който вкарва гол за тима.

През втората част младежките ни национали продължиха да играят нападателно и стигнаха до нов гол. В 75-ата минута отново Удоджи отбеляза за българите.

Десет минути по-късно Плиацикис от домакините върна едно попадение и оформи крайното 4:1.