Френският ПСЖ се класира за групите за Купата на УЕФА след нулево равенство срещу турския Кайзериспор. Домакините имаха няколко положения, но Кежман направи пропуски в този мач. Двубоят като цяло бе спокоен ,без наришения и рушене на играта, а положенията пред двете врати не бяха много. Гостите от Кайзери също имаха няколко шанса, които пропиляха.

Словашкият Артмедия загуби у дома от Брага с 0:2 в мач реванш от първия редовен кръг за Купата на УЕФА. Головете за гостите вкара Агиар в 11-ата минута и 30-ата минути. Домакините изравниха играта през останалата част от мача, но не успяха да вкарат попадения. Пропуски направи нападателят на Артмедия Халенар, който имаше най-доброто положение за гол през второто полувреме. Домакините играха офанзивен футбол, но бързите конктраатаки на Брага пропукаха защитата на словаците и така те бяха попарени с два гола още в началото на мача.

Белгийският шампион Стандарт победи английския Евертън с резултат 2:1 и по този начин се класира за групите на УЕФА. Домакините от Белгия започнаха активно мача и в 22-ата минута Вицел ги изведе напред. Фил Ягиелка изравни резултата в 67-ата минута, но Евертън не можа да стигна до нищо повече. В 79-ата минута Милан Йованович донесе победата на Стандарт след гол от дузпа. Домакините можеха да запишат по-изразителна победа, но Йованович пропусна няколко изгодни положения.