90+8′
Турнир: Купа на България Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители: 2500
90+8′

Край на срещата.

90+3′

Греда на резервата Кристиан Стоянов, но има маркирана засада.

90′

Осем минути добавено време.

85′

Принудителна смяна в състава на ЦСКА. Димитър Евтимов застана под рамката на вратата вместо Густаво Бусато.

83′
71′

Току-що влезлият в игра Назон нахлу в наказателното поле на Славия и стреля, но ударът му мина покрай вратата на Светослав Вуцов.

70′
70′
69′

Александров и Сораков са заменени са заменени от Емил Стоев и Иван Минчев.

69′
59′

Жълт картон за Браян Кордоба.

59′

Греда и на домакините. Ерол Дост уцели напречната греда след центриране от ъглов удар.

58′

Удар на Тасев от фаул, топката мина покрай вратата на ЦСКА.

56′

Жълт картон за Тобиас Хайнц.

52′

Жълт картон за Тони Тасев за грубо нарушение срещу Фаетон.

46′

Начало на втората част.

46′

Смяна на полувремето в състава на гостите. Марселино Кареасо влезе на мястото на неубедителния Санянг.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ!

45′

На почивката страстите се нажежиха и Амос Юга едва бе удържан.

45+4′

Първото полувреме завърши.

45+3′

Галин Иванов също получи официално предупреждение.

45+1′

Още един пропуснат шанс за домакините! Дост стреля с глава след центриране от корнер, Бусато не помръдна, но ударът на халфа мина на сантиметри покрай лявата греда.

Снимка 644888

Източник: startphoto.bg

45′

Четири минути добавено врме на първото полувреме.

39′

Още едно много добо спасяване на Густаво Бусато, този път след удар на Тони Тасев.

37′

Греда на гостите! След мощен удар на Майкъл Естрада извън наказателното поле топката срещна напречната греда на вратата пазена от Светослав Вуцов.

28′
Снимка 644895

След гола на ЦСКА привържениците на Славия започнаха да хвърлят седалки и други предмети по резервната скамейка на гостите.

27′

Гоооооол ЗА ЦСКА! Матиас Фаетон!  Тобиас Хайнц проби отдясно, центитра по земя и Фаетон с техничен удар откри резултата в полза на ЦСКА.

13′

Страхотно спасяване на Бусато! След грешка на Санянг Денислав Александров изведе Мартин Сораков сам срещу бразилския вратар на гостите, който демонстрира отличен рефлекс и парира удара на нападателя на Славия.

7′

Първи точен удар по посока на една от двете врати. Галин Иванов стреля от дистанция, но Бусато улови без проблеми.

4′

Жълт картон за Санянг.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

14 Роберто Райчев

Отборите на Славия и ЦСКА влизат в директен спор в осминафиналите от турнира за Купата на България. Срещата на стадион "Александър Шаламанов" започва точно в 17:30 часа.

Барселона пожела Естрада от ЦСКА

Ето подробности

Преди дни, отново в квартал "Овча купел", двата състава премериха сили и за първенство. Тогава мачът завърши 1:1, като гостите имаха сериозни претенции от съдийството, а пък славистите се добраха до точката с гол в края на Роберто Райчев.

Обстановката преди турнирния сблъсък беше "подгрята" от боса на домакините Венцеслав Стефанов. Футболният президент обяви, че очаква "баташко клане", притеснявайки се от решенията, които ще взима главният рефер Никола Попов.

Ел Маестро се изравни със Саша Илич

По победи начело на ЦСКА

Иначе Славия се намира в отлична форма под ръководството на завърналия се Златомир Загорчич. Заги отново превърна най-стария столичен клуб в непреодолим опонент за всеки от останалите тимове в Първа лига. Доказателство за това беше и триумфът над шампиона Лудогорец с 3:2 като гост.

Две промени направи старши-треньорът за второто поредно домакинство на ЦСКА. В групата се завръща лекуващият леко разтежение Мартин Сораков, който заменя наказания заради получени 5 жълти картона Владимир Николов. Промяна има и при вратарите, където легендарният Георги Петков влиза на мястото на Николай Кръстев.

За да достигнат до този етап от надпреварата, "белите" елиминираха съпротивата на втородивизионния Янтра (Габрово).

Загорчич прави две промени в Славия преди ЦСКА

Георги Петков с шанс да играе

ЦСКА също имаше изпитание от Втора лига в предходния кръг, когато "червените" се справиха лесно с Черноморец (Балчик). Седмицата се очертава доста тежка за "армейците", които в неделя имат фундаментален двубой с Лудогорец в Първа лига. Освен интригата около първото място, грандът ще бъде задължен да търси трите точки и поради факта, че това ще бъде последният мач на стадион "Българска Армия" преди неговата основна реконструкция.

Най-вероятно атаката на ЦСКА ще бъде водена от Данило Асприля и Майкъл Естрада, а не Дюкенс Назон и Матиас Фаетон, както беше в петък в мача за първенство. Има вероятност Фаетон все пак да е в титулярния състав, но да играе зад двамата нападатели.

Главен съдия на срещата е Никола Попов, с помощници Иво Колев и Димитър Русев. Четвърти арбитър е Владимир Вълков, а работата на реферите зорко ще следи Антон Генов.