120+1′
Турнир: Купа на България Стадион: Футболен комплекс Ботев 1912, гр. Пловдив Зрители:
120+1′

Край на мача.

120′

Жълт картон за Лясков.

119′

Продължителна атака на Ботев завърши с техничен удар на Току от границата на наказателното поле, но Тодоров спаси.

115′

Аргилашки с ново спасяване след удар на Русев.

115′

Василев не успя да изчисти топката, а от това се възползва Атанас Илиев. Нападателят овладя в наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но прати кълбото в аут.

112′

Жълт картон и за треньора на Ботев Азрудин Валентич.

Снимка 521230

110′

Жълт картон за Венци Василев.

107′

Русев проби през центъра и опита удар, който мина покрай целта.

105′

Начало на второто продължение.

105+2′

Край на първото продължение.

105+1′

Бастунов проби отдясно и пусна чудесен пас към Денислав Александров, който от няколко метра стреля в обсега на вратаря и Аргилашки изби.

105′

Току центрира от отдясно. В наказателното поле Илиев опита да засече с глава, но не намери добре топката.

101′

Жълт картон за Сашо Александров.

100′

ГООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Димитър Митков бележи! Александров центрира отляво от пряк свободен удар. Чернев изпусна Митков, който отклони топката във вратата на Аргилашки.

99′

Жълт картон за Току.

97′

Бастунов влиза на мястото на Шопов.

Снимка 521229

92′

Добра възможност за ФК ЦСКА 1948. Денислав Александров проби отляво и подаде към Русев, който шутира, но над гредата.

91′

Чернев заменя Генев.

90′

Начало на първото продължение.

90+2′

Край на първата част. Ще се играят продължения.

86′

Жълт картон за Митков.

81′

Рабей сбърка и топката стигна до Русев в наказателното поле. Крилото отправи удар, който рикошира в защитник и Аргилашки спаси.

Снимка 521228

77′

Топузов намери Денислав Александров пред наказателното поле. Крилото насочи добре топката към вратата, но кълбото срещна горната греда. След това топката попадна в Митков, който от няколко метра стреля над вратата.

72′

Бонев заменя Еспиноса.

68′

По-добрата игра на ФК ЦСКА 1948 в последните минути продължава. Шопов се справи с Шоколаров и успя да отправи пореден удар към Аргилашки, но вратарят се справи.

65′

С доза късмет тъпката остана в Денислав Александров, но неговият завършващ удар бе повече от разочароващ.

Снимка 521227

62′

Шопов отправи удар от границата на наказателното поле, но не затрудни Аргилашки.

60′

Жълт картон за Шопов.

58′

Жълт картон за Рабей.

Снимка 521226

53′

ГОООЛ ЗА БОТЕВ! Маркиньос бележи! "Канарчетата" организираха отлична атака. Маркиньос проби през центъра, направи двойно с Току и с брилянтен удар в горния десен ъгъл от около 20 метра вкара за 1:1.

52′

Сашо Александров заменя Господинов.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

44′

Илиев заменя Сисе.

37′

Дамянов е заменен от Топузов.

Снимка 521224

35′

Маркиньос заменя Младеновски.

34′

Две отлични възможности за Ботев! Рабей направи двойно с Конате в наказателното поле и от няколко метра отправи удар, който Тодоров спаси. Топката стигна до Сисе, който също стреля силно, но Тодоров с помощта на Лясков изби.

33′

Шоколаров също опита да обстрелва вратата на гостите от далечна дистанция, но не сполучи.

32′

Русев заменя Ганчев.

Снимка 521223

31′

Току получи отдясно, където имаше коридор за пробив. Ганаецът след това навлезе навътре и намери Рабей. Французинът отправи силен удар от малък ъгъл, но над вратата.

28′

Неточен удар от дистанция на Дамянов.

16′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Ивайло Чочев бележи от дузпа. Митков открадна топката от Младеновски и нахлу в наказателното поле, където бе фаулиран от северномакедонския защитник. Главният рефер Георги Давидов посочи бялата точка, а Чочев с безупречно изпълнение вкара за 0:1.

8′

ГРЕДА! Реда Рабей получи на около 20 метра от вратата на гостите и опита техничен удар, който срещна гредата!

7′

Александров проби отляво и центрира в наказателното поле. Димитър Митков с гръб към вратата опита удар с глава, който премина покрай вратата.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

7. Маркиньос 7. Марио Топузов

Ботев (Пловдив) приема ФК ЦСКА 1948 в мач от осминафиналите за Купата на България. Срещата е днес от 12:00 часа на базата в Коматево.

Мачът е много важен за домакините, които се намират в серия от 9 мача без победа. Успех днес със сигурност ще вдъхне самочувствие на "канарчетата".

ФК ЦСКА 1948 се намира в добра форма. В неделя отборът изпусна Левски. В мача за първенство срещу Ботев спечели с 5:0.

Сега пловдивчани ще се опитат да вземат реванш.

Извънредно Общо събрание на членовете на Сдружение ПФК Ботев на 5 март

Ще се проведе виртуално

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА.

Домакините няма да могат да разчитат на контузените Тодор Неделев и Мите Цикарски. Последното ново попълнение Маркиньос вече има картотека и може да започне като титуляр.

За гостите ще липсва наказания Галин Иванов. Димитър Митков най-вероятно ще поведе атаката, а от задни позиции ще му помагат Марио Топузов и Георги Русев.

Санкция за ФК ЦСКА 1948 и тежко наказание за Галин Иванов след заседанието на Дисциплинарната комисия