Черно море победи юношите старша възраст на тима в двустранна игра с 3:1. За мъжкия тим участие взеха играчите, който не участваха при поражението от Ботев (Враца).

Мехди Фенуш откри резултата още в 3-ата минута. Четири по-късно Илиас Хасани фаулира Денислав Ангелов в наказателното поле и юношите получиха дузпа. Ангелов застана зад топката и изравни резултата.

В 24-ата Мартин Костадинов центрира от ляво, Жоржиньо изпревари вратаря Иван Дюлгеров, но футболист изчисти топката от голлинията. Две минути след това Жоржиньо се озова на стрелкова позиция и вкара за 2:1.

Малко след това Ндонгала бе точен за 3:1.

През втората част "моряците" създадоха няколко добри възможности, но не успя да ги реализира.

Съставът на Черно море: Георги Китанов (Иван Дюлгеров), Илиас Хасани, Виктор Генев, Мартин Костадинов, Аристот Ндонгала, Емил Янчев, Лъчезар Йорданов, Мехди Фенуш, Велислав Василев (Петър Вуцов), Дани Кики, Жоржиньо.

Съставът на юношите: Иван Дюлгеров (Георги Китанов), Александър Георгиев, Йордан Радев, Георги Топалов, Мердин Адем, Петър Вуцов (Велислав Василев), Христо Иванов, Иван Иванов, Данаил Димов, Антоан Вълчев, Денислав Ангелов (Даниел Стоянов, Дамян Дамянов, Кристиан Парашкевов, Павел Георгиев, Александър Александров, Тугай Неджет, Балю Балев, Емре Тефък).