Отборите на Севиля и Ланс завършиха без победител в двубоя от група В на Шампионската лига.

Попаденията за равенството 1:1 на стадион "Рамон Санчес Писхуан" отбелязаха Лукас Окампос (9) за домакините и Анжело Фулжини (24) за френските вицешампиони.

Галатасарай - Копенхаген в среща от Шампионската лига

Галатасарай и Копенхаген не се победиха

Двата тима стартираха Шампионската лига с равенство 2:2

Така двата отбора си разделиха временно втората позиция в групата, в която лидер е тимът на Арсенал след разгрома с 4:0 срещу тима на ПСВ Айндховен.

Андалусийците започнаха силно и стигнаха до откриване на резултата в 9-ата минута. Тогава след ъглов удар топката стигна до Лукас Окампос, който завъртя топката красиво и я прати в мрежата. Четвърт час по-късно френските вицешампиони стигнаха до изравняването.

Ветеранът Серхио Рамос препъна противников играч в близост до наказателното поле и съдията отсъди нарушение. Зад топката застана Анжело Фулжини, който стреля директно от пряк свободен удар и изравни резултата.

В следващия си мач Севиля гостува на ПСВ Айндховен, докато французите приемат Арсенал.